Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kütahya Merkez Mecidiye Mahallesi'nde 77 m2 Arsa

Şirketten 77m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22532
Metre Kare:
77m2
Ada:
32
Parsel:
20
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Emsal:
0.1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Mecidiye Mahallesi, Behdi Sokak, No:35 Merkez/Kütahya

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Kütahya İli, Merkez İlçesi, Mecidiye Mahallesi, Behdi Sokak, No:35 posta adresinde konumlu Mecidiye Mahallesi, 32 Ada 20 Parsel ile tapu bilgilerine kain müstakil binadır.

 32 ada 20 nolu parsel 77,43 m2 yüzölçümlü olup Avlulu Kerpiç Ev vasfındadır. Taşınmaz Avlulu Kerpiç Ev vasfında olmasına rağmen mahallinde yapılan incelemede parsel üzerinde herhangi bir yapılaşma unsuru olmadığı tespit edilmiştir. Parsel geometrik olarak çokgen şeklinde olup topogrofik olarak az eğimli ve jeolojik olarak 2.derece deprem kuşağı özelliklerine sahiptir. Parselin yol cephesi kuzeyde yaklaşık 4 metre, doğuda ise yaklaşık 8 metredir. Yerinde yapılan incelemelerde parsel sınırlarını gösteren herhangi bir işaret bulunmamaktadır.

Not : Yapılacak her türlü imar işlem öncesi kurul onayı ve izni alınması gerekmektedir. ­ Taşınmazın içerisinde yer aldığı parsel Kentsel Sit alanında kaldığı bilgisi alınmıştır.

Not : Konusu ada/parselin yolda kalan 28,38 m2 lik kısmının ve üzerindeki binanın kamulaştırılacağı bilgisi alınmış olup dava devam etmektedir.

Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.


Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.