1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kütahya Merkez Kutlu Kent Sitesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 110m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17831
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 110m2
Ada 1848
Parsel 159
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 26
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 11

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yıldırım Beyazıt Mahallesi Kutlu Kent Sitesi E blok ( Projesine göre B Blok ) Raziye Çeşmesi Sokak Bina No:9 Kat:2 Daire:11 Kütahya

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Kutlu Kent Sitesi yerinde E blok ( Projesine ve tapuya göre B Blok ) 2. katta, bina girişine göre sağ ön tarafta konumlu, güneydoğu ve kuzeydoğu cepheli 11 bağımsız bölüm nolu meskendir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre, salon, mutfak, 3 oda, antre, hol, banyo, wc ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta ve yaklaşık brüt 110 m2 alanlıdır. Isınma sistemi kombidir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul, 3.062,30 m2 alanlı 1848 ada 150 nolu parsel üzerinde, ayrık nizamda, betonarme karkas yapı tarzında, A, B ve C blok olmak üzere 3 blok halinde proje ve inşa edilmiştir. Taşınmaz B blok Mahallen E Blok dahilinde yer almakta olup blok girişleri güneydoğu cepheden, bodrum kat seviyesinden sağlanmaktadır. Taşınmazın yer aldığı B blok, bodrum kat + zemin kat + 3 Normal katlı olarak proje ve inşa edilmiştir. Ana gayrimenkul bodrum katında; kapıcı dairesi, kazan dairesi, kömürlük, sığınak ve bina girişi, zemin kat ve 3 normal katta, katların her birinde 4'er adet mesken olmak üzere B blok dahilinde 10 adet, site dahilinde 51 adet bağımsız bağımsız bölüm yer almaktadır. Parsel geometrik olarak amorf formda, topografik olarak düz ve eğimsiz bir yapıdadır. Bina dış cephesi, kaba sıva üzeri akrilik dış cephe boyalı çatısı marsilya tipi kiremit kaplamalıdır. Bina giriş kapısı camekanlı demir doğrama, giriş holü, kat holleri ve merdivenler mermer kaplı, duvarlar plastik boyalıdır. Merdiven korkulukları demir doğramadır. Binada asansör bulunmamaktadır. Ana taşınmazda otopark bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz; Kütahya ili, Merkez ilçesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Kutlu Kent Sitesi E blok ( Projesine göre B Blok ). Raziye Çeşmesi Sokak, Bina No: 9. Kat 2. Daire: 11 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge: zemin kat ve normal katları konut fonksiyonlu gelişmiş olup, Kütahya il Merkezinde, düzenli yapılaşmanın hakim olduğu, şehir merkezine yakın mesafede yer alan bir bölgede yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için; Kütahya il Merkezinde, önemli ulaşım arterlerinden, Erdoğan Atasoy Caddesi üzerinde, Kütahya il Milli Eğitim Müdürlüğü referans alındığında, kuzeybatı istikametinde yaklaşık 600 metre ilerlenerek Raziye Çeşmesi Sokağa dönüldüğünde, 150 metre ileride sol kol üzerinde, site içerisinde, E blok dahilinde konumludur. Blok girişi güneydoğu cepheden, bodrum kat seviyesinden, Raziye Çeşmesi Sokak tarafından sağlanmaktadır. Ulaşım toplu taşıma araçları ile rahatlıkla sağlanabilmektedir. 

Not: Taşınmaz yerinde  E blok ( Projesine ve tapuya göre B Blok )'ta yer almaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.