1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kütahya Merkez İpek Kent Sitesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 125m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17533
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 125m2
Ada 555
Parsel 22
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 25
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm B-3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yıldırım Beyazıt Mah.43 Evler Cad.İpek Kent Sit. B Blok No:22/3 Kütahya/Merkez

Açıklama

Özellikler: 3 nolu bağımsız bölüm ana yapının B Bloğunda Zemini giriş kotu üzerinde katında, bina girişine göre sağ kolda, arka cephede, kuzeydoğu-kuzeybatı yönlerinde konumludur. Onaylı projesine göre brüt 115 m2+ 10 m2 balkon kullanım alanına sahiptir. Mesken: 3 oda + salon+ 1 mutfak + 1 hol antre + 1 banyo +1 lav wc + 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Ana yapı 4.124.20 m2 imar parseli üzerinde, B.A.K yapı tarzında, ayrık nizamda, IIB yapı sınıfında, (A, B, C, D) 4 ayrık blok halinde, B blok Bodrum + Zemin + 4 Normal Katli olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Kütahya Tapu Sicil Müdürlüğü'nden temin edilen bila tarih onaylı kat mülkiyetine esas onaylı mimari projesine göre taşınmazın bulunduğu 22 diş kapı numaralı B blok bina, Bodrum Katında sığınak, kömürlük, wc+ lvb ve ana bina giriş holu, Zemin katında 1, 2, 3, 4 no'lu 1 katında 5, 6, 7, 8 no'lu. 2 Katında 9, 10, 11, 12 no'lu, 3.Katında 13, 14, 15, 16 no'lu, 4.Katında 17, 18. 19. 20 no lu Meskenler meskenler olmak üzere toplam 20 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Ana gayrimenkulün diş cephesi akrilik esaslı diş cephe boyası ile boyalı olup, Bina girişi Bodrum kattan güneydoğu cepheden, bahçe içinden( bloğa bakan kısımdan) sağlanmaktadır. Site içerisinde açik otopark alanları bulunmaktadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. 

Ulaşım: Kütahya ili, Merkez ilçesi, YILDIRIM BEYAZIT Mah. 43 EVLER Cad. (mahal: İpek Kent Sitesi). B BLOK Apt. No: 22 adresinde yer alan, Zemin kat 3 bağımsız bölüm nolu meskendir. Ulaşım il merkezinden Eskişehir istikametinde Atatürk Bulvarı üzerinden ilerlerken, Yeni Belediye binasını geçtikten yaklaşık 250 m sonra sağa 43 Evler Caddesine dönülerek sağlanmaktadır. Taşınmaz Yeni Belediye binasının 475 m doğusunda, 60 lar Camisinin 50 m kuzeyinde, 1.Emre sokak, 1.Güven sokak ve 43 Evler Caddesine cepheli köşe parselde konumlu sitede, 22 nolu binanın Zemin (giriş kotu üzerinde) katında yer almaktadır. Taşınmazın yer aldığı bölge konut alanı olarak teşekkül etmiştir. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Yapılaşma ana arter üzerinde ağırlıklı olarak 4-5 şer katli ve orta yoğunlukludur. Yakın çevresinde 60 lar Cami, Linyit IOK ve Yeni Belediye binası taşınmaza referans verilebilir noktalardır. Yıldırım Beyazıt Mahallesi, taşınmazın konumlandığı mevki merkeze yürüme mesafesinde yakın konumludur. Taşınmaz, trafik ve ticaretin orta seviyede hissedildiği bir mevkide, il merkezine yaklaşık 1,15 m uzaklıkta yer almaktadır. Ana artere çıkış ile ulaşım son derece rahat olup, toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanmaktadır. Bölgenin her türlü teknik altyapısı bitirilmiş kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Taşınmaz, kamusal alanlar ve sosyal donatı alanlarına yakın konumdadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.