1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kütahya Merkez Gazi Kemal Mahallesinde 146 m2 Dükkan

Bankadan 146m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13537
Metre Kare 146m2
Ada 100
Parsel 60
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 11
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 2
Ruhsat Tarihi 24/04/2009
Bağımsız Bölüm 18
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kütahya İli, Merkez İlçesi, Gazi Kemal Mahallesi, Sinema Sokak No: 18

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz ana gayrimenkulün zemin katında bina girişine göre sol cephede yer alan 18 b.b. nolu iş yeri vasıflı taşınmazdır. Taşınmaz, mimarisine göre zemin katında 13 m2 kullanım alanlı tek hacimli iş yeri şeklinde ayrıca bodrum katta bağlantı 133 m2 tek hacimli depo şeklinde projelendirilmiş olup toplam 146 m2 büyüklüğe sahiptir. Dışarıdan yapılan tespitlere göre taşınmazın pencereleri ve giriş kapısı ahşap görünümlü PVC doğramadan yapılı olup ruhsatına göre ısınma sistemi doğal gaz kombi ile tasarlanmıştır. Taşınmaz Sinema Sokağa cephelidir.
Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul; 326,57 m2 yüz ölçümlü arsa üzerine, bitişik nizamlı, betonarme karkas inşaat tarzında inşa edilmiş olup bodrum + 
zemin + 2 normal kat olmak üzere toplam 4 kattan oluşmaktadır. Taşınmazın bulunduğu binanın mimari projesine göre bodrum katında kapıcı dairesi, sığınak ve 18 nolu dükkana ait depo, zemin katta (1), (2), (3), (4), (5) bağımsız bölüm numaralı meskenler, 1.katta (6), (7), (8), (9), (10) ve (11) bağımsız bölüm numaralı meskenler, 2. normal katında (12), (13), (14), (15), (16) ve (17) bağımsız bölüm numaralı meskenler olmak üzere toplam 18 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Toplamda 1 adet iş yeri, 17 adet mesken olmak üzere 18 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri boyalı olup Sinema Sokak üzerinde konumludur.

Ulaşım: Kütahya İli, Merkez İlçesi, Gazi Kemal Mahallesi, Sinema Sokak No: 18 numaralı iş yeri adresindedir. Taşınmaza, Kütahya Hükümet binasının bulunduğu Zafer Meydanından Cumhuriyet Caddesine girilip devam edilir. Bu caddenin solunda kalan Sinema Sokağa dönüş yapılarak bu sokak üzerinde sağ tarafta konumlu gayrimenkulün bulunduğu binaya ulaşım sağlanır. Gayrimenkulün bulunduğu ana gayrimenkul Sinema sokakta köşe parselde konumlanmıştır.

Not: 24/04/2009 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.