1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kütahya Merkez Bölcek Mahallesi'nde 6+1 Dubleks Daire

Bankadan 6 + 1 282m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17832
Oda Sayısı 6 + 1
Metre Kare 282m2
Ada 264
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 03/09/2018
Ruhsat Tarihi 20/10/2016
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 11

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bahçelievler mah.Bülent Erkılavuz Cad.No:14 D:11 Merkez/Kütahya

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, konumunun merkezi olması, ulaşımının kolay ve çeşitli olması, terası ile birlikte 282 m2 kullanım alanına sahip olması, kapalı otopark ve asansörün olması, bölgedeki altyapının tamamlanmış olması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz binanın 3. katında bina giriş kapısına göre sol ön cephede yer alan 11 bağımsız bölüm numaralı dubleks meskendir. Taşınmazın mimari projesine göre 3. normal kati 143 m2. çatı katı 115 m2 alanlı olmak üzere toplam 258 m2 alanlıdır. 24 m2 terasla birlikte 282 m2 kullanım alanı vardır.  3.normal katında 1 salon, 1 mutfak, 3 oda, antre+hol , 1 banyo , 1 WC. çatı katında 3 kiler (oda vasıflı), antre, 1 banyo, 1 WC, 1 teras (24 m2) hacimlerinden oluşmaktadır. Isınma sistemi kombidir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Binada otopark ve asansör vardır.

Taşınmazın bulunduğu B bloğu parselin kuzeydoğusunda bulunmakta olup bodrum kat + zemin kat + 3 normal kat olmak üzere toplam 5 kattan oluşmaktadır. Projesine göre binanın bodrum katında bina girişi ve kapalı otopark, zemin katında 3 adet mesken, 1.normal katında 3 adet mesken 2. normal katta 3 adet mesken ,3.normal katında 3 adet dubleks mesken olmak üzere binada toplam 12 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Binanın giriş kapısı demir doğramadır. Dış cephesi plastik boyalıdır. Çatısı ahşap mahya olup kiremit kaplamadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Bölge yapılaşma karakteristiğini 4 ve 5 katli apartman tipi yapılar oluşturmaktadır. 


Not: 20/10/2016 tarihli yapı ruhsatı, 22/11/2017 tarihli isim değişikliği ruhsatı ve 03/09/2018 tarihli yapı kullanım izin belgesi(iskanı)bulunmaktadır. Tapuda Bölcek Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.