1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kütahya Hisarcık Yenidoğan Mahallesi'nde 3+1 112 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 112m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18164
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 112m2
Ada 226
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenidoğan Mah.Süleyman Demirel Sk.No:43 D:8 Hisarcık/Kütahya

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz; 226 ada 1 parsel üzerinde konumlu binanın 2. katında, 8 nolu bağımsız bölüm olarak konumludur. Konu taşınmaz bina girişine göre sol arka cephede konumludur. Onaylı mimari projesine göre salon, iki oda, oturma +mutfak banyo wc antre + hol ve iki balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt yaklaşık 112 m2 dir.

Taşınmazın yer aldığı 226 ada 1 parsel üzerinde, bitişik nizam betonarme olarak inşa edilmiş bodrum + zemin + 2 normal katlı yapı mevcuttur. Ana taşınmazın; bodrum katında; 16 nolu iş yeri deposu, 9 nolu iş yeri eki ve ortak alanlar bulunmaktadır. Zemin katında bina girişi ve 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 nolu işyerleri bulunmaktadır birinci katında 1,2,3,4 nolu meskenler, ikinci katında 5,6,7,8 nolu meskenler olmak üzere bina genelinde 16 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi cephe boyası ile boyalı olup, çatısı kiremit kaplıdır. Bina girişi zemin kattan binanın batı cephesinden yapılmaktadır. 

Ulaşım: Kütahya İli, Hisarcık ilçesi sınırları içerisinde, Yenidoğan Mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşmak için, Hisarcık belediyesi önündeki cadde batı yönde 1 km takip edilir ve Süleyman Demirel Bulvarına ulaşılır. Bu bulvar üzerinde yine batı yönünde yaklaşık 1 km daha gidildikten sonra sol tarafta kolumla ana taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın yakınında yenidoğan camii, Cumhuriyet ilkokulu, mahalle muhtarlığı küçük ölçekli park ve ticari işletmeler bulunmaktadır. Bölgede orta ve üst gelir grubunun ikamet ettiği konutlar ile birlikte genel olarak cadde üzerinde zemin katlarda ticaret ve normal katlarda konut fonksiyonu hakimdir. Taşınmazın bulunduğu bölgede ve cepheli olduğu arterlerde ticari yoğunluk orta ve düşük seviyededir. Toplu taşıma araçlarına yakın olan bölgenin sosyal, kentsel ve altyapı imkanlarından istifadesi tamdır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.