COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kütahya Emet Yenice Köyünde Kargir Ev ve Ahır

Bankadan 2 250m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12488
Oda Sayısı 2
Metre Kare 250m2
Ada 148
Parsel 2
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 13
Kat Sayısı 1
Arsa Yüzölçümü 2198

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Yenice Köyü Cumhuriyet Sokak No:30 Emet / KÜTAHYA

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Köy yerleşim alanına çok yakın, Emet yolu üzeri konumlu, Kadastral paftaya işli olması önemli avantaj, 2.198,43 m² TAM HİSSELİ arsası üzerindeki 125 m² atölye + 30 ve 35 m²'lik 2 adet sundurma yapıları ile birlikte TAMAMI
Özellikler: 148 ada 2 Parsel güzergahında yer alan “TEK KATLI KAGİR BİNA,KAGİR AHIR VE BAHÇESİ” vasıflı taşınmazdır. Taşınmaz 2.198,43 m² alanlı parsel üzerinde yer almaktadır. Parselin üzerinde ahır ve atölye/depo bulunmaktadır. Taşınmaz üzerinde 125 m² alanlı ahır ve 125 m² atölye bulunup ayrıca 30 ve 35 m²'lik 2 adet sundurma yapılarından oluşmaktadır. Parsel üzerindeki yapıların kadastro paftasına işli olduğu görülmüştür. Taşınmazların içerisine girilmemiştir. 
Ulaşım: Emet-­Hisarcık yolu üzerinden sağlanmaktadır. Taşınmaz Yenice köy merkezine yaklaşık 200 metre güneyinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu mevki, belediye yerleşik alanı ve imar planı dışında köy yerleşik alanı içinde kalmakta olup, yapılaşma tek katlı müstakil köy evleri, hobi bahçeleri ve hayvan ahırları şeklinde bulunmaktadır. Parsele ulaşmak için, Cumhuriyet Sokak üzerinden Yenice Köyü yönüne doğru seyir halindeyken köy girişinden solda konumlu taşınmaza ulaşılır. Bölgede yapılaşma seyrek durumda olup, yakın çevrede tarımsal araziler de bulunmaktadır. Taşınmaza toplu taşıma, köy dolmuşu ve özel araç ile ulaşım sağlanmaktadır. 
Not: Taşınmazın tapu vasfı "TEK KATLI KAGİR BİNA,KAGİR AHIR VE BAHÇESİ" olarak geçmektedir. Taşınmaza ait yasal evrak bulunamamıştır.