0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kütahya Domaniç Böçen Köyü'nde Kargir Ev ve Bahçesi

Şirketten 2 93m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19764
Oda Sayısı:
2
Metre Kare:
93m2
Ada:
110
Parsel:
240
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
30
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Böçen Köyü Köyiçi Mevkii 110 ada 240 parsel Domaniç/Kütahya

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Kütahya İli, Domaniç İlçesi, Böçen Köyü, Köyiçi Mevkii, 110 ada 240 parselde konumlu 866,12 m2 yüz ölçümlü, “Bahçeli Kargir Ev” vasıflı olan taşınmazdır. Parsel üzerinde, yerinde yapılan incelemelerde tek katlı, 93 m2 taban oturumlu 1 adet Müstakil konut bulunmaktadır. Parsele erişim komşu parseller üzerinden sağlanmakta olup herhangi bir kadastral yola cephesi bulunmamaktadır.
Ulaşım: Taşınmaz, Domaniç İlçe Merkezine kuş uçuşu yaklaşık 17 km mesafede yer almakta olup ulaşım için, Domaniç İlçe Merkezinde, Domaniç Şehirlerarası Otobüs Terminali referans alınarak Tavşanlı istikametinde yaklaşık 14 km ilerlenerek sağa Böçen yoluna girildiğinde, yaklaşık 9 km ileride Böçen Köyüne ulaşılır. 

Kargir evin yaşı bilinmemektedir.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.