0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kütahya Çerte Köyü'nde Yatırıma Uygun 505 m2 Arsa

Şirketten 505m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18905
Metre Kare:
505m2
Ada:
198
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.2
Emsal:
0.40

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çerte Köyü 198 ada 1 parsel

Açıklama

KÖY MERKEZİNE YÜRÜME MESAFESİNDE UYGUN FİYATLI YATIRIMLIK ARSA

Özellikler: Kütahya ili Emet ilçesi Çerte/Yıldırım Mahallesi 198 ada 1 parsel konumlu taşınmaz 505 m2 yüzölçümlü olup tapu vasfı "Arsa"dır. Taşınmaz geometrik olarak düzgün formludur. Çerte Mahalle merkezine yaklaşık 450 m ve Çavdarhisar Emet yoluna 500 m mesafede konumlanan taşınmazın ulaşımı oldukça kolaydır.  Yol, su ve elektrik altyapısı bulunmaktadır.

Taşınmazın yer aldığı parselin yakın çevresinde yapılaşma görülmektedir. 

Yapılaşma bilgileri

TAKS: 0.20

 KAKS: 0.40 

H: 6,50 m 2 kat konut imarlıdır.

Not: Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Krediye uygundur. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.