Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kumluca Beykonak'ta Hisseli Tarla

Şirketten 1715m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
21838
Metre Kare:
1715m2
Ada:
274
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
87500/5222289

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

BEYKONAK KÖYÜ, 274 ADA 1 PARSEL. KUMLUCA / ANTALYA

Açıklama

Özellikler:  Konu gayrimenkul: Antalya İli, Kumluca İlçesi, Beykonak Köyü, 274 ada, 102.402,83 m² alanlı 1 numaralı parsel üzerinde kayıtlı 'Tarla' vasıflı taşınmazdır. Eğimsiz topografik yapıda olan taşınmazın geometrik şekli amorf bir yapıya sahiptir. Kadastro ve imar yoluna cephesi olan, taşınmazın sulama suyu, içme suyu ve elektrik imkânı mevcuttur. Yerinde konu parselin sınırlarını belirleyici herhangi bir unsur bulunmamaktadır. Parsel üzerinde çeşitli büyüklüklerde benzer özelliklerde yaklaşık 80.000 m² alanlı cam ve pvc sera yapıları ile 22 adet ev bulunmaktadır. Bu seralar ve yapılar tescilsiz olup, kadastro paftasında da işli değildir. Parsel üzerindeki seralar ve evler genel olarak masrafsız ve kullanılabilir durumda olup malikleri tarafından kullanılmaktadır.

İmar durumu; parselin yaklaşık 14.050 m² si yola terk, 30.950 m²’ lik kısmı 2 kat konut, 4.200 m²’ lik kısmı 3 kat konut, geri kalan 53.200 m² lik kısmı ise tarım alanında kalmaktadır. Konut alanlarının yapılaşma koşulları; T.A.K.S: 0,30, K.A.K.S: 0,60 / 0,90, ayrık nizam, 2 kat / 3 kat olarak 4 belirlenmiştir. Hali hazırda yapılaşma müsaadesi için parselin 18. madde imar uygulaması görmesi gerekmektedir. Taşınmazın kadastro ve imar yoluna cephesi bulunmaktadır. * Bölgede imar planı bulunmakta bulunmasına karşın bölgedeki gelişim tarımsal faaliyetler üzerindedir.

Not : Taşınmaz hisseli 87500/5222289 olup hisseye düşen 1.715,77 m2'dir. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Manzara

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Doğa Manzaralı
Havuz Manzaralı
Orman Manzaralı
Göl Manzaralı
Boğaz Manzaralı

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.