0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Konya Seydişehir'de 110 m2 Bahçeli Tek Katlı Müstakil Ev

Şirketten 110m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18794
Metre Kare:
110m2
Ada:
358
Parsel:
399
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
40
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

BAHÇELİEVLER MAHALLESİ, 152653 SOKAK NO 6 SEYDİŞEHİR/KONYA

Uzman Görüşü

Taşınmazın yakın konumunda Şehit Özgür Öncel İlkokulu ve Ortaokulu ile Bahçelievler Baraj Camii olması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler:  Tapuda "Bahçeli Kargir Ev " vasıflı taşınmazın konumlandığı parsel çevresi taş yığılarak sınırlandırılmış olup, üzerinde 1 adet kargir mesken bulunmaktadır. Mesken dışında kalan kısımlarda ağaçlar ve ekonomik değeri olmayan 1 adet müştemilat bulunmaktadır. Halihazır haritasına göre mesken 110 m2 alanlıdır. 

Taşınmazın bulunduğu bölge, kentin merkezi yerlerine yaklaşık 4,5 km uzaklıkta yer almaktadır. Orta ve alt gelir grubunun ikamet ettiği bölgede, yapılaşma 1-2 katlı müstakil evler şeklinde siluet sergilemektedir. Bölgede asfaltlama gibi kentsel teknik altyapılar eksiktir. Gelişmekte olan bir bölge olup, kırsal karakter sergilemektedir. Yakın konumda Şehit Özgür Öncel İlkokulu ve Ortaokulu ile Bahçelievler Baraj Cami yer almaktadır.

Not: Taşınmazın iç özellikleri ve oda sayısı bilinmemektedir. Taşınmazın İmar Kanunu'nun 15. ve 16. maddelerine göre ruhsat düzenlenebilir durumda olduğu şifahen öğrenilmiştir. Taşınmaz tapuda Taraşçı Mahallesi'ne kayıtlıdır. Taşınmazın bulunduğu eski 0 ada 2496 parsel işlem görmüş olup yeni 358 ada 399 ada olarak değişmiştir. Bina yaşı ortalama temsili olarak yazılmıştır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.