COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Konya Selçuklu Sakarya Mahallesi'nde 5+1 Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 215m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17036
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 215m2
Ada 0
Parsel 6942
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 19
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sakarya Mah.Cumhuriyet Cad.Küçükkara Apt.No: 53/4-5 Selçuklu/Konya

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz katta tek daire olarak konumlu olarak binanın 3. ve Çat katında yer almakta olup, her yöne cephelidir. Taşınmaz mimari projesinde yapılan incelemelere göre 3. katı brüt 155 m2 kullanım alanlı olup; 3 oda, salon, mutfak, antre, hol, banyo, wc-lavabo ve 3 adet balkon hacimlerin, Çatı katı brüt -60 m2 kullanım alanlı olup; 2 oda, antre, wc-duş, mutfak ve 1 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Dubleks mesken toplamda brüt 215 m2 alanlıdır. katında arka bahçe cepheli brüt~26 m2 kullanım alanlı 1 adet teras hacmi mevcuttur.  Taşınmazın tapu vasfı DEPOLU MESKEN'dir.

Taşınmazın yer aldığı bina 405,00 m2 alanlı arsa üzerinde, ayrık izamda, tek blok halinde, Bodrum+Zemin+3 normal kat + Çat katlı olmak üzere toplam 5 katı inşaa edilmiştir. Binanın bodrum katında depo ve kömürlük hacimleri, zer katında bina girişi, 1 nolu mesken, 1. Katında 2 nolu mesken, 2. Katında 3 nolu mesken ve 3. Katında 4 nolu dubleks mesken olmak üzere bina dahilinde 4 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Taşınmazın konumlandığı binanın ana girişi parselin doğuya bakan cephesinden üzerinden, zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Merdiven basamaklan ve sahanlıklar mermer kaplı, duvar saten boyalı, merdiven korkuluklar alüminyum doğramadır. Binanın dış cephesi akrilik dış cephe boyalı olup, bina giriş kapısı camekanlı alüminyum doğramadır.

Ulaşım: Konya ili, Selçuklu İlçesi, Sakarya Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, 53/4 kapı numaralı yerde konumlu binanın 3. ve Çatı katında yer alan meskendir. Taşınmazın konumlandığı bina; Cumhuriyet Caddesi cephelidir. Taşınmaza ulaşım için merkezi konumda yer alan Kent Plaza AVM referans alınarak doğusunda yer alan Yeni İstanbul caddesinden kuzey yönde -1,5 km ilerlenir. Sol kol üzerinde yer alan Yalıdere caddesine girilir. Batı yönde cadde takip edilerek 800 m ilerlenip sağ kol üzerinde yer alan Limanköy sokağa girilir. 150 m ilerlenip sağ kol üzerinde Vezirhan sokağa girilir. Bu sokak üzerinde kuzey yönde-100 m ilerlenip tekrar sağ kol üzerinde konu taşınmazın da bulunduğu Cumhuriyet caddesine girilir. Ana taşınmaz bu cadde üzerinde 50 m ilerde sağ kol üzerinde konumlanmıştır. Taşınmazın yakın çevresinde genellikle zemin katları ve normal katları mesken amaçlı olarak kullanılan, ayrık nizamlı, 3-4 katlı betonarme binalar bulunmaktadır. Yer yer cadde cepheli taşınmaz zemin katlarında ticari üniteler de mevcuttur. Taşınmaza ulaşım imkanları iyidir. Cumhuriyet Caddesi bölgenin ana arteri niteliğindedir. Merkezi konumlu olması gelişimini olumlu yönde etkilemiştir. Bölge, Selçuklu Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Taşınmazın bazı noktalara uzaklıkları: Öğretmen Fethiye Onsun İlkokulu'na 50m, Süleymaniye Camii'ne 150 m, Sakarya Camii'ne 200m mesafededir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.