1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Konya Selçuklu Loft Campus Sitesi'nde Dubleks 90 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 90m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17440
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 90m2
Ada 30104
Parsel 18
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 06/09/2013
Ruhsat Tarihi 16/04/2013
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm B-11

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bosna Hersek Mahallesi Şehriyar Sokak Loft Campus Sitesi B Blok No:6/11 Selçuklu Konya

Açıklama

Özellikler: 11 bağımsız bölüm nolu dubleks mesken bina ana girişin sağında yer alır Tek cephesi bulunmaktadır. Batı cephesine bakmaktadır. 3 oda, 1 salon, banyo, mutfak, 2 balkon birimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı DUBLEKS MESKENDİR.

Ana Gayrimenkul, 4.499,08 m2 yüzölçümlü arsa üzerine 2 blok halinde betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir. Parselin kuzeyindeki blok A Blok, doğusunda kalan blok ise B Blok olarak tescil edilmiştir. Ekspertizi istenen taşınmazların bulunduğu B Blok Bodrum Kat+zemin+5 Normal katlı bir yapıdır. Binanın Bodrum katında; sığınak. bulunmaktadır. Zemin katta; 12 adet dubleks mesken ve 1,2,ve 3. katlarda her katta 12'şer mesken, 4. katta 6 adet normal mesken 6 adet dubleks mesken, 5 katta ise 4. kattaki dubleks meskenlere ait 6 adet dubleks eki bulunmaktadır. Binada toplam 60 Bağımsız özel güvenlik kontrollü bahçe duvarı ile çevrilmiş, bahçesi açık otopark ve yeşil alan şeklinde düzenlenmiştir. kazan dairesi, su deposu ve hidrofor odası ve zemin katta bulunan dubleks meskenlere ait 12 adet dubleks mesken eki Bölüm Bulunmaktadır. Bina dış cephesi silikon esaslı dış cephe boyası kaplama, giriş kapısı alüminyum doğrama, merdivenleri ve bina içi zeminleri özel granit mermer kaplamalıdır. Girişi güneyden parsel içinden sağlanan binanın çevresi diğer bloğunda içine alacak şekilde özel güvenlik kontrollü bahçe duvarı işe çevrilmiş, bahçesi açık otopark ve yeşil alan şeklinde düzenlenmiştir.

Ulaşım: Selçuklu İlçesi, Bosna Hersek Mahallesindedir. Şehir merkezini Selçuk Üniversitesi Kampüsüne bağlayan Yeni İstanbul Caddesine Bosna Hersek Mahallesi içerisinde paralel devam eden Mesaj Caddesine doğusunda paralel olan Şehriyar Sokak üzerindedir. Yeni İstanbul Caddesi üzerinde Selçuk Üniversitesi Kampüs ve Afyona gidiş istikametine göre sağında Selçuk Üniversitesi Kampüsünün doğu karşısında yer alan Bosna Hersek mahallesi, 775 sayılı gecekondu önleme bölgesi kanunu çerçevesinde yapılmış, Konya'nın 3 Nolu Gecekondu Önleme Bölgesidir. Çevreleri 3-5-10 katlı blok yapı nizam sosyal konut özelliğindeki apartmanlar, imarlı parseller, alış veriş merkezleri ve eğitim yapılarından oluşmaktadır. Selçuk Üniversitesi Kampüs yerleşkesinin karşısında ve yürüme mesafesinde olan bölge öğrenci ikameti için 1.derecede tercih edilmekte olduğundan dairelerin kira getirisi yüksektir. Mahallenin doğuya doğru iç kısımlarda orta altı ve alt gelir kesimi ikamet etmektedir. Taşınmazların güneybatısında Rixos Otel, batısında Selçuk Üniversitesi Kampüsü, kuzeyinde Aliya İzzet Begoviç Caddesi yer almaktadır. Ulaşımları, Bosna Hersek-Kampüs Belediye otobüsleri ve dolmuşlarının "Studio Park" durağında inilerek sağlanabilmektedir.

Not: 16/04/2013 tarihli yapı ruhsatı ve 06/09/2013 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.