Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Konya Selçuklu Çandır Mahallesi'nde 1556 m2 Arsa (1227)

Bankadan 1556m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15764
Metre Kare:
1556m2
Ada:
134
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
-
Emsal:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Çandır Köyü 134 Ada 1 Parsel Selçuklu / Konya

Uzman Görüşü

Mahallenin il merkezine yakın konumda olması taşınmazın avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 1556,37 m2 yüz ölçüme sahip Arsa vasıflı 134 ada 1 nolu parseldir. Taşınmaz geometrik olarak düzgün bir şekle sahip olmayıp konkav çokgen formuna sahiptir. Taşınmaz topoğrafik olarak eğimsiz bir arazi yapısına sahiptir. Taşınmaz konum olarak 28601.sokak üzerinde yer almakta olup, Çandır caddesine 300 metre ,İlçe merkezine 30 km, İl merkezine 40 km mesafede konumludur. Taşınmazın 28601. Sokağa 30 metre cephesi bulunmaktadır. Arsa üzerinde yapı bulunmamaktadır. Tam hisselidir. 

1 NOLU YAPI; 235 m2 kullanım alanın sahip olup 35 m2 lik kısmı tecavüzlüdür.
2 NOLU YAPI; 200 m2 kullanım alanın sahip olup 60 m2 lik kısmı tecavüzlüdür.
3 NOLU YAPI; 210 m2 kullanım alanın sahip olup 85 m2 lik kısmı tecavüzlüdür.
4 NOLU YAPI; 50 m2 kullanım alanın sahiptir. 

Taşınmaz konum olarak mahalle merkezinde yer almaktadır. Bölge genelinde 1-2 katlı müstakil konutlar, besihaneler, ve tarım arazileri bulunmaktadır. Bölgenin ilçe merkezine ve Konya il merkezine yakın konumda olmasından dolayı belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. Ulaşım Hususi araçlarla sağlanabilmektedir.

Not: Selçuklu Belediyesinde yapılan araştırmalarda konu taşınmazın konumlu olduğu mahallede imar uygulama planının olmadığı bilgisi edinilmiştir. Bu duruma istinaden Konya Büyükşehir Belediyesinin hazırlamış olduğu 1/25000 Ölçekli Nazım İmar Planına göre Konut Alanında yer almaktadır. Belediye yetkililerinden edinilen bilgiye göre taşınmazın Arsa vasfını Mahalle merkezinde yer almasından dolayı almış olabileceği bilgisi edinilmiştir. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.