Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Konya Selçuklu Çandır Mahallesi'nde 1556 m2 Arsa (1227)

Bankadan 1556m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15764
Metre Kare:
1556m2
Ada:
134
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
-
Emsal:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çandır Köyü 134 Ada 1 Parsel Selçuklu / Konya

Uzman Görüşü

Mahallenin il merkezine yakın konumda olması taşınmazın avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 1556,37 m2 yüz ölçüme sahip Arsa vasıflı 134 ada 1 nolu parseldir. Taşınmaz geometrik olarak düzgün bir şekle sahip olmayıp konkav çokgen formuna sahiptir. Taşınmaz topoğrafik olarak eğimsiz bir arazi yapısına sahiptir. Taşınmaz konum olarak 28601.sokak üzerinde yer almakta olup, Çandır caddesine 300 metre ,İlçe merkezine 30 km, İl merkezine 40 km mesafede konumludur. Taşınmazın 28601. Sokağa 30 metre cephesi bulunmaktadır. Arsa üzerinde yapı bulunmamaktadır. Tam hisselidir. 

1 NOLU YAPI; 235 m2 kullanım alanın sahip olup 35 m2 lik kısmı tecavüzlüdür.
2 NOLU YAPI; 200 m2 kullanım alanın sahip olup 60 m2 lik kısmı tecavüzlüdür.
3 NOLU YAPI; 210 m2 kullanım alanın sahip olup 85 m2 lik kısmı tecavüzlüdür.
4 NOLU YAPI; 50 m2 kullanım alanın sahiptir. 

Taşınmaz konum olarak mahalle merkezinde yer almaktadır. Bölge genelinde 1-2 katlı müstakil konutlar, besihaneler, ve tarım arazileri bulunmaktadır. Bölgenin ilçe merkezine ve Konya il merkezine yakın konumda olmasından dolayı belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. Ulaşım Hususi araçlarla sağlanabilmektedir.

Not: Selçuklu Belediyesinde yapılan araştırmalarda konu taşınmazın konumlu olduğu mahallede imar uygulama planının olmadığı bilgisi edinilmiştir. Bu duruma istinaden Konya Büyükşehir Belediyesinin hazırlamış olduğu 1/25000 Ölçekli Nazım İmar Planına göre Konut Alanında yer almaktadır. Belediye yetkililerinden edinilen bilgiye göre taşınmazın Arsa vasfını Mahalle merkezinde yer almasından dolayı almış olabileceği bilgisi edinilmiştir. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.