0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Konya Selçuklu Çandır Köyü'nde 49 Dönüm Tarla

Bankadan 49330m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19571
Metre Kare:
49330m2
Ada:
42819
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çandır Köyü Kızılkaş Mevkii 42819 ada 2 parsel Selçuklu/Konya

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz, Konya İli, Selçuklu İlçesi, Tapu Müdürlüğünde Çandır Mahallesi, 42819 Ada 2 Parsel ile belirli 49.330,68 m2 alanlı tarladır. Geometrik olarak dikdörtgen bir şekle sahip olup, topografik olarak düz bir yapıdadır. Parsel kuzey yönünde kadastro yoluna ve diğer yönlerde komşu parsellere cephelidir. Konu taşınmaz tarla vasıflı olup, üzerinde herhangi bir yapı ve ağaç bulunmamaktadır. Taşınmaz kıraç özellikte olup, üzerinde herhangi bir ürün ekili olmadığı gözlenmiştir.

Not: Teklif vermeden önce yerinde görülmesi önerilir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.