COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Selçuklu Buhara Mahallesi Marina Park Evlerinde Tripleks Daire

Bankadan 4 + 1 303m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13678
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 303m2
Ada 18291
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm G Blok 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Konya İli, Selçuklu İlçesi, Buhara Mahallesi, Dokumalı Sokak, Marina Park Evleri, G Blok, 2. Giriş, No:26A/1

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmaz G Blok, zemin kat 1 bağımsız bölüm numaralı tripleks mesken, kuzey cepheden G bloğa bakıldığında sağ tarafta konumlu, kuzey,batı ve güney yönlerinde olup, binanın bodrum, zemin ve normal katında yer almaktadır. Taşınmazın bodrum kat brüt 94 m2 alanlı, 3 adet katı yakıt deposu ve hol mekanlarından, zemin kat brüt 108 m2 alanlı salon, oda, mutfak, wc, lavabo ve antre mekanları ile mutfak çıkışlı kullanılan 1 adet balkon ve salon çıkışlı kullanılan 1 adet balkon hacimlerinden, normal kat brüt 101 m2 alanlı, 3 oda, giyinme odası/duş, banyo, antre mekanları ile antre çıkışlı kullanılan 1 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz üç katta toplam 303 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 

Ana gayrimenkul, 2015 yılında, 9909 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde, ayrık nizamlı yatay kat irtifakı kurulu 13 blok (A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L ve M) olarak betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu G Blok parselin güney cephesinde ortadaki blok olup, bodrum + zemin + 1 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Bodrum katta 2 bağımsız bölüm numaralı tripleks mesken eki ile 1 bağımsız bölüm numaralı tripleks mesken eki, zemin katta mesken girişleri, 2 bağımsız bölüm numaralı tripleks mesken ile 1 bağımsız bölüm numaralı tripleks mesken, 1.normal katta 2 bağımsız bölüm numaralı tripleks mesken eki ile 1 bağımsız bölüm numaralı mesken eki olmak üzere toplam 2 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binada ortak alan bulunmamaktadır. Mesken giriş kapısı çelik kapıdır. Mesken girişi, site içerisinden, batı cepheden ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesinde yalıtımlı ve normal dış cephe boyalıdır. Doğal gaz tesisatı mevcuttur.
Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için, İsmail Kaya 
Caddesi ve Sultan Abdülhamid Han Caddesinin kesiştiği kavşaktan kuzeydoğu yönünde Sultan Abdülhamid Han Caddesine girilir. Bu caddede 400 m ilerledikten sonra sağdaki Dokumalı Sokağa dönülerek 350 m sonra sağ kol üzerinde konumlu site girişine ulaşılır.

Not:17.03.2015 tarihli ve 299*2014-612 sayılı yapı ruhsatı bulunmaktadır.