0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Konya Sarayönü Karabıyık Köyü'nde Avlulu Ev, Ahır ve Samanlık

Şirketten 80m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19727
Metre Kare:
80m2
Ada:
197
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
40
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
Kullanım Durumu:
Boş
Fiziksel Durum:
Çok Tadilat

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karabıyık Köyü Köyiçi Mevkii 197 ada 1 parsel Sarayönü/Konya

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Konya İli, Sarayönü İlçesi, Karabıyık Mahallesi, 197 ada 1 parselde konumlu olup “Avlulu Kerpiç 2 Ev, Ahır, Samanlık” vasıflıdır. 1.672,70 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde yer alan parsel üzerinde 2 adet bina ve bir adet samanlık bulunmaktadır.  Taşınmaz köy içinde sağda kalmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmazlar ekonomik ömrünü tamamlamıştır. Ana taşınmaz konut imarlı olup yapılaşma şartları KAKS:1,00, Hmax: 6,5'dir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.