COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Konya Meram Aşkan Mahallesinde 1+1 Dubleks Daire

Bankadan 1 + 1 55m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11993
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 55m2
Ada 26910
Parsel 27
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm A Blok 14

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Aşkan mahallesi, Günyazı Sokak, No:10, Kat:1 Daire:14 Meram/Konya

Açıklama

Ulaşım: Gayrimenkul Konya ili, Meram ilçesi, Aşkan mahallesi, Günyazı Sokak, No:10, Kat:1 Daire:14 adresindedir. Taşınmazın yer aldığı binaya ulaşmak için, çarşı merkezinden hareketle, bölgenin ana arterleri olan ve halk arasında “Lastik Durağı” olarak bilinen, Şehir Caddesi, Sivaslı Ali Kemal Caddesi ve Yeni Meram Caddesi’nin kesiştiği ışıklı kavşağa gelinir. Bu kavşak baz alındığında, Yeni Meram caddesi üzerinde Meram istikametinde yaklaşık 2.25 km ilerledikten sonra sağa Kumluk Sokak’a dönülür. Bu sokak üzerinden kuzey yönde yaklaşık 650 m ilerledikten sonra sağa Günyazı Sokak’a dönülür. Mülkün yer aldığı bina bu sokak üzerinde 100 m ilerde sağ kolda konumlanmıştır. Taşınmazın yakın çevresinde 1-2 katlı müstakil ev ve müştemilatları, villalar ve site nizamında 2 katlı yapılaşmalar mevcuttur. Bölgeye ulaşım, toplu taşıma araçları ile düzenli ve sürekli olarak sağlanmaktadır. Bölge belediyenin her türlü alt ve üst yapı hizmetlerinden faydalanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Meram Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi yer almaktadır. 
Özellikler: A blok 1. kat 14 nolu Bağımsız 1/40 arsa paylı bölüm onaylı projesine göre 40 m2 normal kat ve 15 m2 çatı katı olmak üzere toplam 55 m2 brüt alana sahip olup, dubleks mesken vasfındadır. Taşınmazın normal katı salon ve 1 balkondan, çatı katı ise 1 oda ve banyodan oluşmaktadır. Mülk A blok bina girişine göre sağ ön tarafta kalan, güney ve doğu olmak üzere 2 cepheli meskendir. Projesine uygunluğu içine girilemediği için bilinmemektedir.
Gayrimenkul 1.020,00 m2 yüzölçümlü arsa içerisinde, ayrık nizamda, betonarme karkas yapı tarzında, A ve B olmak üzere 2 blok olarak inşa edilmiştir. Parsel kuzey yönden Günyazı Sokağa diğer yönlerden ise komşu parsellere cephelidir. Taşınmazın bulunduğu A blok parselin kuzeyinde konumlanmaktadır. A blok betonarme yapı strüktüründe bodrum, zemin, 1. normal kat ve çatı kat olarak inşa edilmiştir. Bodrum katta ortak alan jeneratör odası, sığınak ve 1,2,3 bağımsız bölüm nolu meskenler, zemin katta 4,5,6,7 bağımsız bölüm nolu meskenler, 1. normal katta 8,9,10,11,12,13,14,15 bağımsız bölüm nolu dubleks meskenler ve çatı katta dubleks daire ekleri olmak üzere toplam 15 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binanın zemin katında güney cepheli merdiven korkulukları alüminyum profilden yapılmıştır. Binanın ısınma sistemi kombidir. Çevre düzenlemesi tamamlanmış olup bahçe duvarı yapılmıştır.