COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Konya Meram Alavardı Mahallesi Görgülü Deluxe'de 240m2 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 240m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12851
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 240m2
Ada 27500
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm A blok 3. giriş 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

ALAVARDI Mah. AYDOĞAN Sok. GÖRGÜLÜ DELUXE Sit. A BLOK ( (3.GİRİŞ) Apt. No: 8 / 2 MERAM / KONYA (UAVT: 2587050333)

Açıklama

Özellikler: A Blok 3.Giriş, 2 Bağımsız Bölüm Numaralı Mesken; tasdikli mimari projesinde, binaya doğu cepheden bakıldığında sağ baş taraftaki 3.ana girişin 1.normal katında, ana girişe göre sağ köşede yer almaktadır. Meskenin ana giriş kapısı çelik kapı, camlama balkon ile çevrili balkon kapıları ve pencereleri pvc doğrama olup ısıcamlıdır. Isınma sistemi merkezi kaloriferdir. Antre, salon, mutfak, 4 adet oda, lavabo-wc, banyo, hol, giyinme odası ve duş mekanları ile 2 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Ancak balkon alanlarından 1 tanesi taşınmazı çepeçevre dönmektedir. Bu alan 50 m2 olup değerlemede şerefiye olarak dikkate alınmıştır. 
Taşınmazın bulunduğu Site: 12.163,68 m² alanlı parsel üzerine 5 blok halinde inşa edilmiştir. A Blok, 
Parselin kuzeybatısında, D blok kuzeyinde, C Blok kuzeydoğusunda, B Blok güneydoğusunda, E Blok ise güneybatısında konumlanmaktadır. B,C ve D Bloklar parselin doğu cephesinde 3+1 ve 2+1 dairelerden oluşmakta, Fatih Caddesi üzerindeki A ve E Bloklar 4+1 plan şemalı dairelerden oluşmaktadır. Binalar bodrum, zemin, 6 normal kat ve çatı kattan oluşmaktadır. Bazı bloklarda 7 normal kat görülmektedir. Bodrum katlar her blokta ortak alanlar şeklinde olup parsel ortasında kapalı otoparklıdır.
Ulaşım: Taşınmaz, mesken olarak kullanılmaktadır. Taşınmaza ulaşmak için şehrin ana arteri olan Beyşehir Caddesi 
üzerinde, batı istikametinde ilerlerken sol kolda konumlu Fatih Caddesi`ne dönülür, ardından sol kolda konumlu Aydoğan Sokak’a dönülür. Konu taşınmaz bu sokak üzerinde sol kolda, site içinde konumludur. Bölgede son yıllarda özel güvenlikli site şeklinde yapılaşma örnekleri görülmektedir. Cephe aldığı Fatih Caddesi Yaka Meram Bölgesini Beyşehir Caddesi ile Başkant Hastanesi bölgesine bağlayan yeni açılmış bir ana arterdir. Yapılaşma Fatih Caddesi etrafında 7 kat güneydoğu bölümlerde 12 kat ayrık nizam konut binaları ile25-30 yıllık 3 kat ayrık nizam apartmanlar şeklindedir. Bölge sosyal ihtiyaçlara cevap verebilecek eğitim, sağlık ocağı, park alanlarına yürüme mesafesindedir. Toplu taşıma ile ulaşım imkanları rahattır.  
Not:17/05/2015 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.