Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Konya Kulu Karacadere Mahallesinde 483 m2 Ev ve Arsası

Bankadan 4 483m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23261
Oda Sayısı:
4
Metre Kare:
483m2
Ada:
134
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
32
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Karacadere Mahallesi, Köyiçi Mevkii,134 Ada 2 Parsel, KULU/KONYA

Açıklama

Özellikler:  Konya İli, Kulu İlçesi, Karacadere Mahallesi, Köyiçi Mevkii, 134 Ada 2 Nolu Parselde konumlu 656,42 m² alanlı ''KERPİÇ EV, MÜŞTEMİLAT VE ARSASI" nitelikli taşınmazdır. Konu taşınmazın bulunduğu parsel amorf formda olup topografik olarak düz bir yapıya sahiptir. Taşınmazın kuzey cephesinden imar yoluna ~12 metre, doğu cephesinden ~36 metre ve batı cephesinden ~20 metre cephesi bulunmaktadır. Parsel üzerinde herhangi resmi bir evrakı (Mimari proje, ruhsat, iskan vb.) bulunmayan ancak paftasına işli 1 adet iki katlı kerpiç ev, 1 adet 1 katlı müştemilat, 1 adet 1 katlı depo bulunmakta olup parsel sınırları bahçe duvarı ile çevrilidir. Çevre düzenlemesi yapılı vaziyettedir.
Ev: Paftasında yerinde yapılan tespite göre 2/C yapı sınıfında, yığma kargir yapı tarzında zemin + 1 normal kat olmak üzere 2 katlı olarak inşa edilmiştir. Paftasında ve eski onaylı raporundan edinilen bilgilere göre 371 m² brüt kullanım alanına sahiptir. Zemin katı brüt 100 m² alanlı olup depo olarak kullanılmaktadır. 1. Normal katı brüt 171 m² alanlı olup konut olarak kullanılmaktadır.
Müştemilat: Yerinde yapılan tespite göre 1/B yapı sınıfında, yığma kargir yapı tarzında zemin kat olmak üzere 1 katlı olarak inşa edilmiştir. Brüt 44 m² alanlıdır.
Depo: Yerinde yapılan tespite göre 2/B yapı sınıfında, yığma kargir yapı tarzında zemin kat olmak üzere 1 katlı olarak inşa edilmiştir. Brüt 68 m² alanlıdır İç mekan özellikleri bilinmemektedir. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.