0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Konya Çumra'da Uzunkuyu Mahallesi'nde 41 Dönüm Yola Cepheli Tarla

Sahibinden 41528m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
19615
Metre Kare:
41528m2
Ada:
149
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Uzunkuyu Mah. 149 ada 3 parsel Çumra, Konya

Açıklama

YOLA CEPHELİ YATIRIMLIK TARLA 

Özellikler: Konya İli, Çumra İlçesi, Uzunkuyu Mahallesi 149 ada 3 parsel taşınmaz. 41.528 m2 olup tapu vasfı 'TARLA' dır. Yapılan incelemeye göre geometrik olarak dörtgen formdadır. Kadastro yoluna kuzey yönden 177,46 m, batı yönden 275,16 m, güney yönden 132,16 m cephesi bulunmaktadır. Mahallinde yapılan incelemelere göre eğimsiz bir araziye sahiptir.  Parsel üzerinde sulama kanalı bulunmakta olup sulu tarım yapılmaktadır. Çevresinde sulama kuyusu olan taşınmazlar bulunmaktadır. Ayrıca parselin batı tarafı sulama alanında kalmakta olup sulama kanallarından sulandığı öğrenilmiştir. Hali hazırda üzerinde ekili ürün yoktur.

Ulaşım: Konya İli, Çumra İlçesi, Uzunkuyu Mahallesi, 149 Ada 3 Parsel numaralı tarladır. Ulaşım, kadastral yollar üzerinden rahatlıkla sağlanabilmektedir.

Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Manzara

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Doğa Manzaralı
Havuz Manzaralı
Orman Manzaralı
Göl Manzaralı
Boğaz Manzaralı

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.