0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Konya Çumra Uzunkuyu Mahallesi'nde 41 Dönüm Tarla (1070)

Bankadan 41528m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15589
Metre Kare:
41528m2
Ada:
149
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Uzunkuyu Mah. 149 ada 3 parsel Çumra Konya

Açıklama

Özellikler: Konya İli, Çumra İlçesi, Uzunkuyu Mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Konumu kadastro paftasından tespit edilmiştir. Paftasında yapılan incelemeye göre geometrik olarak dörtgen formdadır. Kadastro yoluna kuzey yönden 177,46 m, batı yönden 276,16 m, güney yönden 132,16 m cephesi bulunmaktadır. Ayrıca batı yönden 149 ada 2 parsele 270,57 m cephesi bulunmaktadır. Mahallinde yapılan incelemelere göre hafif eğimli topoğrafik yapıdadır. Sınırları belirleyici herhangi bir unsur bulunmamaktadır. Parsel üzerinde sulama kuyusu bulunmamakta olup bölgede kuru tarım yapılmaktadır. Çevresinde sulama kuyusu olan taşınmazlar bulunmaktadır. Ayrıca parselin batı tarafı sulama alanında kalmakta olup sulama kanallarından sulandığı öğrenilmiştir. Hali hazırda üzerinde ekili ürün yoktur.

Ulaşım: Konya İli, Çumra İlçesi, Uzunkuyu Mahallesi, 149 Ada 3 Parsel numaralı tarladır. Tarif ile; Uzunkuyu Mahallesi merkezinden kuzeybatı istikamette kadastro yolu üzerinde yaklaşık 2900 metre ilerleyerek sola dönülür ve yaklaşık 1500 metre sonra sağ kolda konumlu taşınmaza ulaşılır. Ulaşım özel araçlarla kadastro yolundan sağlanmaktadır. Mahalle merkezine kuş uçumu 2000 m mesafededir.

Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.