0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kocaeli Kartepe Çiftlik Mahallesi'nde 2 Adet Tarla

Şirketten 1764m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
14199
Metre Kare:
1764m2
Ada:
0
Parsel:
394,396
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kocaeli ili, Kartepe ilçesi, Çiftlik(mahallen Uzunbey) Mahallesi, Kuyudönümü Mevkii, 394 ve 396 nolu parseller

Açıklama

Özellikler: Kocaeli ili, Kartepe ilçesi, Çiftlik (mahallen Uzunbey) Mahallesi, Kuyudönümü Mevkii, 394 ve 396 nolu birlikte satılan parsellerdir

394 nolu parsel; 1.260 m² yüz ölçümüne sahip "Tarla" vasıflı parseldir. Parsel eğimsiz ve düz topografik yapıya sahip arazi parçası üzerinde yer almakta olup dikdörtgen yapıdadır. Parsel sınırları belirlenmemiş olup, çevresi komşu parseller ile sınırlıdır. Parselin kadastro yolu ve üzerinde herhangi bir yapısı bulunmamaktadır.

 396 nolu Parsel; 504 m² yüz ölçümüne sahip "Tarla" vasıflı parseldir. Parsel eğimsiz ve düz topografik yapıya sahip arazi parçası üzerinde yer almakta olup dikdörtgen yapıdadır. Parsel sınırları belirlenmemiş olup, çevresi komşu parseller ile sınırlıdır. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır.

Not: 394 parsel, 22.09.2016 tarihli ve 1/25.000 ölçekli "Nazım İmar Planı çerçevesinde Diğer Tarım Alanında" kalmaktadır. Kadastro yolu bulunmamaktadır, 25 m2 yol terki bulunmaktadır. 

396 parsel ise 11.06.2017 tarihli 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı çerçevesinde; "Konut Alanında" kalmaktadır. E:0,30 ve 2 kat yapılaşma şartlarına sahiptir. Parselin yaklaşık 83 m2 yol terki bulunmaktadır. 18.madde uygulaması görmediği beyan edilmiştir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.