COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kocaeli Kartepe Balaban Mahallesinde Tripleks Villa

Bankadan 5 + 1 278m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11969
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 278m2
Ada 135
Parsel 23
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 22
Kat Sayısı 2
Arsa Yüzölçümü 494

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Balaban Köyü, Cumhuriyet Caddesi, No:27, A Blok, D:1

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza Sapanca Yolu Caddesi üzerinde Sabanca  istikametine gidilirken, Anadolu Acısu mevkiinden sağa Derbent istikametine girilir. Derbent Merkez mevkiinden batı yönde sırasıyla Ahmet Lütfü Arat Bulvarı, Kuzgundere Caddesi, İzmit Caddesi ve Balaban Cumhuriyet Caddesi yönüne dönülerek ulaşılmaktadır. Taşınmaz cadde üzerinde güney yönde ilerlerken solda 4 bloktan oluşan site içerisinde yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde genelde orta ve yüksek gelir grubuna sahip aileler tarafından mesken olarak kullanılan 2-4 katlı binalar ve boş parseller yer almaktadır. 
Özellikler: A Blok 1 no'lu bağımsız bölüm mimari projesine göre; bodrum katında; oda, wc ve teras (yaklaşık 30 m2) alanlarından oluşmakta olup teras hariç yaklaşık brüt 68 m2, zemin katında antre, salon, mutfak, WC ve balkon alanlarından oluşmakta olup yaklaşık brüt 74 m2, 1. normal katında; 3 adet oda, banyo ve 2 adet balkon alanlarından oluşmakta olup yaklaşık brüt 83 m2, çatı katında; oda ve 2 adet balkon alanlarından oluşmakta olup yaklaşık brüt 53 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz projesine göre toplam yaklaşık brüt 278 m2 kapalı kullanım alanı ve 30 m2 teras alanına sahiptir. İç mekan özellikleri bilinmemektedir.
Taşınmazın bulunduğu, 2.393,82 m yüz ölçümlü 135 ada 23 parsel üzerinde 4 adet blok bulunmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu A Blok parselin, kuzeydoğusunda konumludur. Bina vaziyet alanındaki konumuna uygundur. Projesine göre; bodrum, zemin, normal ve çatı katı olmak üzere 4 katlıdır. Bina giriş zemin kat seviyesinde, ana gayrimenkulün güney cephesinde kalmaktadır. Binanın dış cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır. Ana taşınmaz genel olarak bakımsızdır ve bina özellikleri detaylı olarak görülememiştir. 
Not: 08/06/2005 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi(İskan) vardır.