COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kocaeli Karamürsel Tepeköy Mahallesi'nde 14 Dönüm Bağ

Bankadan 14370m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16204
Metre Kare 14370m2
Ada 141
Parsel 41
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Tepeköy Mah., Göller Mevkii, 141 ada, 41 parsel Karamürsel/Kocaeli

Uzman Görüşü

Taşınmazın DSİ sulama göletine yakın olması, 14 dönüm yüzölçümüne sahip olması, uzak deniz manzaralı olması, kestanelik olması niteliği avantajıdır.

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Konu taşınmaz üzerinde genel itibari ile orman ve orman türü ağaçlıklar bulunmaktadır. Orta eğimli dalgalı topoğrafik yapıya sahiptir. Kuzey yönden 218,6 m komşu parsele, güney yönden 280,3 m komşu parsele, batı yönden 34,6 m komşu parsele ve doğu yönden 103,2 m komşu parsele cephesi bulunmaktadır. Kadastro yoldan 2-3 m üst kotta olup kadastro yoluna cephesi bulunmamaktadır. Karamürsel belediyesi imar biriminden alınan şifai bilgiye göre konu parsel Tarım Alanı lejantında kaldığı kadastral yola cephesi olmaması sebebi ile halihazırda inşaat müsaade olmadığı, geçit hakkı alması durumunda Ayrık Nizam, E:0.05(max:250 m2), Hmax:6.50 m, tüm cephelerden 5 er m çekme mesafesi yapılaşma şartlarına sahip olup İl Tarım Müdürlüğü onayı ile E:0.30, Hmax:6.50 m Tarımsal Nitelikli Yapı yapılmasına müsadesi olduğu şifaen öğrenilmiştir. Tapuda Kestanelik Niteliklidir.

Ulaşım: Kocaeli İli, Karamürsel İlçesi, Tepeköy Mahallesi, Göller mevkii, 141 ada, 41 parseldir. Taşınmaza ulaşmak için; Karamürsel belediye binası referans alındığında Cumhuriyet Caddesi üzerinde güney yönde yaklaşık 120 m ilerlenir ve sol kolda konumlu D-130(Yalova-İzmit)Karayoluna dönülerek İzmit yönünde yaklaşık 2,7 km ilerlendikten sonra sağ kolda konumlu Anafartalar Caddesine dönülerek güneydoğu yönde yaklaşık 2,5 km ilerlenip sağ kolda yer alan Çamkonak-Tepeköy yoluna dönülerek güneydoğu yönde yaklaşık 3,3 km ilerlendikten sonra sol kolda yer alan tarla yoluna dönülerek güneydoğu yönde yaklaşık 200 m ilerlenildiğinde konu taşınmazın bulunduğu bölgeye ulaşılır. Çamkonak köyüne ve Tepeköye yakın yerlerde tarımsal nitelikli yapılar, 20-30 yaş grubu, 2-3 katlı müstakil evler konumlu olup konu taşınmazın yakın çevresinde az sayıda tarım arazi, DSİ sulama gölet inşaatı ve genel itibari ile doğal kediliğinden oluşan orman ve orman türü ağaçlıklar bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.