1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kocaeli Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi'nde 16 m2 Dükkan

Bankadan 16m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16102
Metre Kare 16m2
Ada 73
Parsel 18
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 36
Isıtma Sistemi Klima
Kat Sayısı 7
Ruhsat Tarihi 01.11.1985
Bağımsız Bölüm 31
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

4 Temmuz Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Özçınar Apartmanı Apartmanı Giriş No: 3 Kat No: -1 Daire No: 31 41500 Karamürsel/Kocaeli

Açıklama

Özellikler:  Pasaj girişleri, ana taşınmazın güney cephesinden zemin kat seviyesinde ve doğu cephesinde 1. Bodrum kat seviyesinde bulunmaktadır. Büro ve mesken girişleri ise, ana taşınmazın güney cephesinden zemin kat seviyesinde a blok, doğu cephesinde b blok girişleri bulunmaktadır. 31 bb no. Lu dükkan vasıflı taşınmaz binanın 1. Bodrum katında konumludur. Taşınmaz projesine göre bodrum katında yaklaşık brüt 16 m2 kapalı kullanım alanında sahip olup, tek hacminden oluşmaktadır. 

Taşınmazın konumlu olduğu bina 1107,05 m2 yüz ölçümüne sahip arsa üzerinde, bitişik nizamda tek blok halinde inşa edilmiştir. Bina 2 bodrum kat, zemin kat, 6 normal kat olmak üzere toplam 9 katlı olarak inşa edilmiştir. 2. Bodrum katında: sığınak alanı, 1. Bodrum katında: 34 adet dükkan, zemin katında: 35 adet dükkan, 1. Normal katında: 9 adet büro, 1 adet kahvehane, 4 adet mesken, 2,3,4,5,6 normal katların her birinde 9 adet mesken bulunmaktadır.

Ulaşım: 4 Temmuz Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Özçınar Apartmanı Apartmanı Giriş No: 3 Kat No: -1 Daire No: 31 41500 Karamürsel/Kocaeli adresinde konumludur. Karamürsel sahiline 300 m mesafede yer almaktadır. D130 yoluna cephesi bulunmaktadır.

Not: 01.11.1985 tarih ve 85/72 ruhsat numaralı yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.