1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kocaeli Kandıra Akdurak Mahallesi'nde 2+1 Ters Dubleks Daire

Bankadan 2 + 1 145m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17991
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 145m2
Ada 131
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Akdurak Mahallesi Fikir Sokak No:11 Çelebi Apartmanı bodrum kat D:2 Kandıra/Kocaeli

Açıklama

Özellikler: Konu taşınmaz bina girişine göre arka tarafta, bodrum+zemin Kat 2 nolu dubleks meskenidir. Mimari projesine göre antre, salon, 2 adet oda, mutfak, 2 adet banyo, 1 adet balkon ve 1 adet teras hacminde yaklaşık 115m2 +7,87 m2 teras inşaat alanına sahiptir. (Zemin kat: 61m2, Bodrum kat: 54m2)Konu taşınmaz, yerinde yapılan tespitlerde projesine göre kat, kattaki konum olarak uygun olup, alan açısından kısmen uygun inşa edilmiştir. Yerinde yapılan tespitlerde projesinden farklı olarak bodrum katta yaklaşık 15m2 alanlı 2 adet kömürlük kullanım alanına katılarak oda olarak düzenlenmiştir. Bina ortak alanından yapılan büyümeler yapılmıştır. Zeminler, banyo bölümünde seramik, odalarda laminat parke kaplamadır. Duvarlar, antre, mutfak, salon ve odalarda alçı sıva üzeri saten boyalı banyoda seramik kaplamadır. Islak hacimler hariç tavanlarda kartonpiyer uygulaması mevcuttur. Banyoda duş yeri, lavabo ve klozet bulunmaktadır. Bağımsız bölüm ana giriş kapısı çelik, iç bölümlere açılan kapılar panel, pencereler PVC doğrama, mutfakta dolaplar suntalem, tezgah mermerdir. Bağımsız bölümde Isınma, doğalgaz yakıtı kullanılmak suretiyle kombi sistemi ile sağlanmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı ters dublekstir.

Taşınmazın yer aldığı bina, 131 ada 1 parsel sayılı, 271,93 m² yüzölçümlü hafif eğimli bir topografik yapıya sahip arsa üzerine, bitişik nizamda, betonarme tarzda inşa edilmiştir. Bina, bodrum, zemin ve 3 normal kattan oluşmaktadır. Binanın bodrum katında 9 adet kömürlük, zemin kattaki dubleks meskenlere ait hacimler, zemin katında 3 adet mesken (2 si ters dubleks), normal katlarında 2 adet mesken olmak üzere yapıda toplam 9 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Yapı girişi zemin kattan, batı cepheden ve Fikir Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Yapı giriş holü döşemesi, kat holleri döşemeleri, merdiven basamakları mermer, korkuluklar alüminyum profildir. Yapının tüm cepheleri sıva üzeri akrilik esaslı boyalıdır. Binada asansör bulunmamaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaz, Kocaeli İli, Kandıra ilçesi, Akdurak Mahallesi, Fikir Sokak, No: 11. Çelebi Apartmanı, bodrum+ zemin kat D: 2 posta adreslidir. Tarif olarak, Kandıra ilçe girişinde bulunan trafik ışıklarından sola Cumhuriyet Caddesine giriş yapılır. Yaklaşık 650 m. sonra sağa Turan Güneş Caddesine dönülür. Yaklaşık 200 m. sonra sağa Fikir Sokağa devam edilerek, 70 m. sonra sol kolda konu taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılır. Taşınmaz Yeni Camiine yaklaşık 50 m., Kandıra Belediyesine yaklaşık 150 m., Kandıra Anadolu Lisesine yaklaşık 500 m., Sağlık Meslek Lisesine yaklaşık 550 m. ve Hükümet Konağına yaklaşık 500 m. mesafededir. Konu taşınmazın yakın çevresinde deprem öncesi yapılar ve az sayıda deprem yönetmeliğine göre yapılmış binalar bulunmaktadır. Bölgede gelişim konut ağırlık olup, topoğrafik yapısı hafif eğimli olup, ulaşımı, Kandıra ilçe Merkezinden kalkan toplu taşıma araçları ve özel vasıtalar ile sağlanmaktadır. Orta ve alt gelir grubuna hitap eden bir bölgede bulunmaktadır. 

Not: Taşınmazın tapu vasfı ters dublekstir. Yerinde yapılan tespitlerde projesinden farklı olarak bodrum katta yaklaşık 15m2 alanlı 2 adet kömürlük kullanım alanına katılarak oda olarak düzenlenmiştir.  Projesine göre 115 m2, yerinde 145 m2 kullanım alanı vardır. Yerinde bina ortak alanından büyütmeler yapılmıştır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.