1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kocaeli İzmit Kadıköy Mahallesi'nde 230 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 230m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17571
Metre Kare 230m2
Ada 4923
Parsel 22
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 15
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 2
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kadıköy Mahallesi Bahri Çakır Sokak No: 12A B Blok Kat:Bodrum+Zemin İşyeri: 1 İzmit/Kocaeli

Açıklama

Özellik: Taşınmaz, projesine göre binanın bodrum katında yol cephesinden bakıldığında sağ tarafta yer alan ilk dükkandır. Projesine göre bodrum+zemin katta yer alan depolu dükkan  yaklaşık brüt 230 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz mimari projesine: bodrum katta depo hacminden oluşmakta olup yaklaşık brüt 120 m2 kullanım alanına sahiptir. Zemin katta işyeri hacminden oluşmakta olup yaklaşık brüt 110 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz bodrum katında depo, zemin katında is yeri ve wc alanlarından oluşmaktadır. Taşınmazın bodrum katının projesinden farklı olduğu, sığınak alanının iş yeri alanına dahil edildiği, binanın kuzey cephesinden depo alanının küçültüldüğü bilinmektedir. Taşınmazda zeminler seramik duvarlar plastik boya ile boyalıdır. Vitrin cephesi boydan pvc çerçeveli camlı olup, yaklaşık 8 m kadardır. Isınma sistemi bulunmamaktadır. Taşınmazın tapu vasfı depolu dükkandır.

Taşınmazın yer aldığı parsel üzerinde blok nizamda inşa edilmiş 3 adet bina bulunmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu B blok. Bodrum kat, zemin kat, 2 normal kat ve çatı kat olmak üzere toplam 5 katlıdır. Binanın bodrum katında sığınak ve 1 no.lu işyerine ait depo, zemin katında 3 adet dükkan, 1. Normal katında 2 adet daire, 2. Normal katında çatı piyesli 2 adet daire bulunmaktadır. Binada toplam 7 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın konumlandığı binanın ana girişi zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi siding kaplamadır.

Ulaşım: Taşınmaz Kocaeli ili, İzmit İlçesi, Kadıköy Mahallesi, Bahri Çakır Sokak, 12 kapı numaralı yerde konumlu bodrum+zemin katta yer alan 1 bağımsız bölüm no'lu işyeridir. Taşınmazın konumlandığı bina: Bahri Çakır Sokak cephelidir. Taşınmazın yakın çevresinde ara sokak üzerinde genelde tüm katları konut, cadde üzerinde ise zemin katlan işyeri, normal katları ise konut veya ofis olarak kullanılan 4-8 katli betonarme binalar bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım imkanlar iyidir. Turan Güneş Caddesi'ne yakın konumdadır. Bölge, İzmit Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır.


Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.