COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kocaeli Gebze Adem Yavuz Mahallesinde 2+1 80 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 80m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11669
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 80m2
Ada 4007
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Kocaeli İli, Gebze İlçesi, Adem Yavuz Mahallesi, 2342. Sokak, No:7, D:7

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Kocaeli İli, Gebze İlçesi, Adem Yavuz Mahallesi, 2342. Sokak, No:7, D:7 adresinde. Taşınmaza ulaşım, Karacaoğlan Caddesi üzerinde, Adem Yavuz Mezarlığının bulunduğu noktada güneye ayrılan, 2342. Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Ulaşım, Belediye otobüsü gibi toplu taşıma araçlarıyla sağlanabilmekte olup, güzergahları kısa yürüyüş mesafesindedir. İlçenin merkezi yerlerine yakın konumdadır. 

Özellikler: Taşınmaz 25/549 arsa paylı, 1. Kat, 7 numaralı bağımsız bölüm projesine göre brüt 80 m2 alanlı olup. konut vasfındadır. Konut antre, salon, mutfak, 2 oda, banyo, wc ve 1 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz bina girişine göre sağ arta tarafta konumlanmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir.  

                  Taşınmaz 549 m2 yüzölçümlü parsel üzerinde. 3 bodrum kat zemin kat ve 2 normal kattan oluşmaktadır. Bina girişi kuzey cepheden sağlanmaktadır. 3 Bodrum katta bina girişi, bağımsız bölüm nitelikli ticari otopark, 2. bodrum katta sığınak ve ortak alanlar, 1. bodrum katta, zemin katta ve 1 normal katın her birinde 3 daire, 2. katta ise çatı arası eklentili 5 adet dubleks daireden toplam 6 kat ve 15 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Betonarme karkaslı, bütümlü membran çatılı binanın dış cephesi ısı yalıtımlı ve boyalıdır. Asansörlü binanın giriş kapısı demir doğramadır.