1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kocaeli Gebze Adem Yavuz Mahallesinde 2+1 80 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 80m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 11669
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 80m2
Ada 4007
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kocaeli İli, Gebze İlçesi, Adem Yavuz Mahallesi, 2342. Sokak, No:7, D:7

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Kocaeli İli, Gebze İlçesi, Adem Yavuz Mahallesi, 2342. Sokak, No:7, D:7 adresinde. Taşınmaza ulaşım, Karacaoğlan Caddesi üzerinde, Adem Yavuz Mezarlığının bulunduğu noktada güneye ayrılan, 2342. Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Ulaşım, Belediye otobüsü gibi toplu taşıma araçlarıyla sağlanabilmekte olup, güzergahları kısa yürüyüş mesafesindedir. İlçenin merkezi yerlerine yakın konumdadır. 

Özellikler: Taşınmaz 25/549 arsa paylı, 1. Kat, 7 numaralı bağımsız bölüm projesine göre brüt 80 m2 alanlı olup. konut vasfındadır. Konut antre, salon, mutfak, 2 oda, banyo, wc ve 1 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz bina girişine göre sağ arta tarafta konumlanmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Taşınmaz 549 m2 yüzölçümlü parsel üzerinde. 3 bodrum kat zemin kat ve 2 normal kattan oluşmaktadır. Bina girişi kuzey cepheden sağlanmaktadır. 3 Bodrum katta bina girişi, bağımsız bölüm nitelikli ticari otopark, 2. bodrum katta sığınak ve ortak alanlar, 1. bodrum katta, zemin katta ve 1 normal katın her birinde 3 daire, 2. katta ise çatı arası eklentili 5 adet dubleks daireden toplam 6 kat ve 15 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Betonarme karkaslı, bütümlü membran çatılı binanın dış cephesi ısı yalıtımlı ve boyalıdır. Asansörlü binanın giriş kapısı demir doğramadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.