1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kocaeli Derince Yenikent Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 110m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17822
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 110m2
Ada 0
Parsel 1117
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 35
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 30/09/1992
Ruhsat Tarihi 03/07/1986
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenikent Mahallesi Bahriye Üçok Sokak 7 Nolu Koop. No:20 9. Blok 2.kat Daire:6 Derince/Kocaeli

Açıklama

Özellikler: 6 numaralı bağımsız bölüm, bina girişine göre 2.normal katta sağ tarafta konumlanmıştır. Taşınmaz 3 oda, salon, antre, mutfak, banyo, wc, 3 balkon şeklinde mimari yapıya sahip olup 110 m2 brüt kullanım alanına sahiptir.  Isınma sistemi kombidir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmazın yer aldığı parsel üzerinde 10 adet blok toplam 80 adet daire bulunmaktadır. Taşınmazın yer aldığı 9. Blok, parselin kuzey kenar ortasında konumludur. 9. Blok, zemin kat+3 normal kattan oluşmaktadır. Binada zemin katta ve normal katlarda 2'şer daire olmak üzere toplam 8 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina dışı boyalı olup merdivenleri mozaik kaplıdır. Site etrafı çevril, peyzaj tamamlanmıştır. Ana taşınmazda otopark bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz, Kocaeli ili. Derince ilçesi. Yenikent Mahallesi, Bahriye Üçok Sokak üzerinde bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım için, Anadolu Otoyoluna dikine uzanan İsmetpaşa Caddesinden kuzey istikametinde ilerlendikten sonra kapalı pazar yanından batıya Turgut Özal Caddesine sapılıp buradan tekrar kuzeye Bahriye Ücok Sokak üzerinden ilerlenerek sağlanmaktadır. Yakın civarı mesken amaçla kullanılan iskan sahası şeklinde teşekkül kazanmıştır. Bölgede her türlü altyapı tamamlanmış olup, belediye imkanlarından istifadesi tamdır.

Not: 03/07/1986 tarihli yapı ruhsatı, 21/05/1992 tarihli yenileme ruhsatı ve 30/09/1992 tarihli yapı kullanım izin belgesi(iskanı) bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Sopalıçiftliği Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.