Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Kocaeli Derince Çınar Mahallesinde 86 m2 Dükkan

Bankadan 86m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 10843
Ada 2265
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 29
Isıtma Sistemi Klima
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 15

Adres

Kocaeli ili, Derince ilçesi, Nato Caddesi, No: 13/A

Kocaeli Derince Çınar Mahallesinde 86 m2 Dükkan

Açıklama

Ulaşım: Kocaeli ili, Derince ilçesi, Nato Caddesi, No: 13/A adresindedir. Taşınmaza ulaşım, D-100 Karayolu kuzey yan yolu olan İstiklal Caddesine, akabinde sol taraftan Çenesuyu Caddesi istikametine ve bu cadde üzerinde sol kolda bulunan Nato Caddesine dönülerek sağlanır. Taşınmazın yer aldığı bina Nato Caddesi üzerinde sağ kolda 13 kapı numarası ile yer almaktadır. Ana ulaşım akslarına yakın olup altyapısı tamamlanmış bir bölgedir. Taşınmazın bulunduğu bölge ana cadde üzerinde zemin katlarda ticari üniteler ve üst katlarda mesken, iç kesimlerde mesken kullanımına yönelik gelişim göstermiştir. Yakın çevresinde, Abidin Pak İlkokulu, Derince Stadyumu, Gülevler Camii gibi kentsel donatı alanları mevcuttur. D-100 karayoluna 300 m. mesafededir.

Özellikler:  1 bağımsız bölüm numaralı dükkan nitelikli taşınmaz, katta tek bağımsız bölüm olarak zemin katında konumludur. Taşınmaz, tek hacimde yaklaşık brüt 86 m2 kullanım alanına sahip olup taşınmaz içerisinde WC+duş kullanımı bulunmaktadır. Dışarıdan yapılan gözlemlerde taşınmazın kullanılmadığı anlaşılmıştır. Taşınmaz girişi alüminyum kepenk ile örtülü olup caddeye cephesi yaklaşık 7mdir. Konumlu olduğu cadde ticari açıdan aktif bir cadde değildir. Bankanın bilgisi dahilinde, taşınmazın içi görülmemiş olup, planlama ve dekorasyon özellikleri bilinmemektedir.

Kocaeli ili, Derince İlçesi, Çenedağ Mahallesi sınırlarında kalan, 202,00 m2 yüzölçümlü, 2265 ada, 9 parsel üzerinde zemin kat ve 4 adet normal kat olmak üzere toplam 5 katlı olarak inşa edilmiştir. Kat irtifakına esas mimari projesine göre binanın zemin katında 1 adet dükkan ve her bir normal katta 1 er adet mesken olmak üzere toplam 5 adet bağımsız bölüm tescil edilmiştir. Ana taşınmaz betonarme karkas taşıyıcı sistemle inşa edilmiştir. Bina ve dükkan girişi projesine uygun olarak binanın zemin katından ve güney cepheden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı camlı demir kapıdır. Yapıda asansör bulunmamaktadır. Bina dış cephesi akrilik boyalıdır. Dükkan cephesinden demir kepenk mevcuttur.

Not: 17/09/2001 tarihli iskanı bulunmaktadır.