1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kocaeli Darıca Kazım Karabekir Mahallesi'nde 93 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 93m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17568
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 93m2
Ada 301
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

KazımKarabekir Mah.Meral Sok.No:34/3 Darıca/Kocaeli

Açıklama

Özellik: 3 bağımsız bölüm numaralı mesken nitelikli taşınmaz brüt 93 m2 alanlıdır. Taşınmaz 2 oda, salon, mutfak, banyo ve balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Isınma sistemi kombidir. 

Kat irtifakına esas mimari projesine göre ana yapı betonarme karkas sistem ayrık nizamda zemin kat, 2 normal kat ve çatı katından oluşmaktadır. Binanın zemin kat ve normal katlarında 2 şer adet daire olmak üzere toplam 6 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. 2. normal kat daireleri çatı dubleks dairelerdir. Binaya giriş zemin kattan güney cephesinden sağlanmaktadır. Bina asansörsüzdür. Bina dış cephesi boyalı, merdiven basamak ve sahanlıkları mermer kaplıdır.

Ulaşım: Taşınmaz Kocaeli İli Danca İlçesi Kazım Karabekir Mahallesi, Meral Sokak No: 34 D:3 adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım Tuzla Caddesi üzerinden sağlanabilmektedir. Taşınmaza ulaşım özel araç ve toplu taşıma araçlarıyla sağlanabilmektedir. Taşınmazın konumlu olduğu bölge konut yerleşim bölgesidir. Bölge gelişimini sürdürmekte olup altyapı hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.