COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kocaeli Darıca Bayramoğlu Mahallesi'nde Hisseli Dubleks Daire

Vakıftan 3 + 1 107m2

Özellikler

Satıcı Vakıftan
Tapu no 15441
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 107m2
Ada 2532
Parsel 32
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 35
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 07/08/1986
Ruhsat Tarihi 03/04/1985
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm D-4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bayramoğlu Mahallesi, Tepe Caddesi, No:5/4 Darıca / Kocaeli

Açıklama

Özellikler: D blok 4 Bağımsız Bölüm Nolu Dubleks Mesken  projesine göre kuzeyden ve sokaktan bakıldığında soldan 4. Taşınmazdır. Projesine göre zemin katı salon, hol mutfak hacimlerinden 45 m2 + 10 m2 teras, 1. kat 3 oda, duş, hol hacimlerinden 48 m2 + 4 m2 teras olmak üzere toplamda 93 m2 + 14 m2 teras olarak planlanmıştır. Taşınmazın 1/4 hissesi satılıktır.. Bina site özelliği taşımamakta her bağımsız bölüm girişi müstakildir.

Ulaşım: Taşınmaz Kocaeli ili, Darıca ilçesi, Bayramoğlu Mahallesi, Tepe Caddesi, No:5 D:4 posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım Darıca ilçesinin E-5 ve Darıca merkezi bağlayan FSM Caddesi`nden sağlanmaktadır. Taşınmaza ulaşmak için D-100 karayolu Bayramoğlu-Darıca sapağından çıkış yapıp FSM Caddesine girilir. 3 km. sonra ada içine girildikten 100 m. sonra sola Tepe Caddesi’ne girilir. Taşınmaz 50 m. kadar sonra sol koldadır. Bölgenin ulaşım imkanları iyi olup Fatih Sultan Mehmet Caddesinin ada girişine kadar toplu ulaşım da mevcuttur. Taşınmaz, ada içi olarak tabir edilen bölgede konumlu olup taşınmazın yakın çevresi iskan mıntıkası şeklinde gelişme göstermiş olup genel itibari ile 2 ila 4 katlı villa tipi ve apartman tipi yapılaşmalardan oluşmaktadır. Bölgede son yıllarda yapılan altyapı çalışmaları, doğalgaz tesisatının gelmesi son dönemde kışın da oturum tercihi olmasına sebebiyet vermiştir. Ancak yine de doluluk yazın %90 civarında olup kış aylarında oldukça düşüktür. Ulaşım toplu taşıma ile de sağlanabilmekte olup bölgede altyapı sorunu bulunmamaktadır.

Not: 03/04/1985 tarihli yapı ruhsatı ve 07/08/1986 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. Tapu vasfı Dubleks Mesken'dir. Taşınmazın 1/4 hissesi satılıktır. Taşınmaz BOŞ durumdadır. Taşınmaz uzun süredir boş olduğu için tadilata ihtiyacı vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.