1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kocaeli Çayırova İnönü Mahallesi'nde 106 m2 Dubleks Daire

Bankadan 2 + 1 106m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17726
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 106m2
Ada 1394
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 02.09.2016
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm B blok-5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İnönü Mah. 133. Sok. No:2/5 Çayırova/Kocaeli

Açıklama

Özellikler: B blokta yer alan 5 bağımsız bölüm numaralı çatı arası piyesli daire nitelikli taşınmaz 3. normal kat ve çatı katında bina girişine göre sağ tarafta konumludur.  mimari projesine göre normal katı brüt 58m2 alanlı olup; salon, 1 oda, antre, balkon, mutfak ve banyo hacimlerinden, çatı katı brüt 48m2 alanlı olup 2 oda, banyo ve antre hacimlerinden oluşmaktadır. Projesine göre dairenin ayrıca çatı katında 21m2 açık terası bulunmaktadır. Terasla birlikte 127 m2 kullanım alanı vardır.Taşınmazın tapu vasfı ÇATI ARASI PİYESLİ DAİRE'DİR.

Çayırova Tapu Müdürlüğünde yer alan 16.03.2017 tarihli kat irtifakına esas mimari projesine göre ana yapı betonarme karkas sistem, ayrık nizamda, 1 bodrum kat, zemin kat. 3 normal kat ve çatı katından oluşmaktadır. Binanın bodrum katında sığınak, depo ve 8 nolu işyerine ait mahaller, zemin katında A girişte 1 adet işyeri, 8 girişte 2 adet işyeri 1. Normal kat ve 2 normal katlarda A ve B girişlerde 2'şer adet, 3 normal katta A ve B girişlerde 3'er adet daire olmak üzere toplam 17 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina A girişi zemin kattan güneybatı cepheden, B girişi zemin kattan güneydoğu cepheden sağlanmaktadır. Bina asansörsüzdür. Bina dış cephesi boyalı, merdiven basamak ve sahanlıklar mermer kaplıdır.

Ulaşım: Taşınmaz Kocaeli ili. Çayırova ilçesi, İnönü Mahallesi, 133 Sokak No:2 B giriş D:5 posta adresinde konumludur. Taşınmaza bölgenin önemli ulaşım akslarından olan Pir Sultan Caddesi üzerinden ulaşım sağlanmaktadır. Bölge gelişimine devam etmektedir. Genellikle plansız yapılaşmış bölgede son yıllarda yeni bina inşaatlan yapımına başlanmıştır. Kent merkezine uzak konumda olmasına rağmen toplu taşım araçları ile ulaşılabilirliği bulunmaktadır. Bölgenin teknik altyapısı tamamlanmıştır.

Not: Çayırova Belediyesi arşivinde yapılan araştırmada ana yapı için 02.09.2016 tarih 420 sayı ile 17 bağımsız bölüm, 2.434m2 inşaat alanlı yol altı 1 kat, yol üstü 4 kat toplam 5 katlı yapı için yapı ruhsatı alındığı görülmüştür. Taşınmaz tapuda Akse Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.