Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Kocaeli Akçakoca Mah. 90 m2 2+1 Daire

Vakıftan 2 + 1 90m2

Özellikler

Tapu no 4901
Pafta 61
Ada 186
Parsel 42
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Doğalgaz Sobası
Bina Yaşı 42
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Akçakoca Mah., Sadettin Yalım Cad., Bayrak Apartmanı, No: 40, 2.Kat, D: 7 İzmit / Kocaeli

Açıklama

Ulaşım: Sadettin Yalım Caddesi üzerinde, Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü – Kuzey istikametinde yaklaşık 400 m ilerlendiğinde sağ tarafta bulunmaktadır. Yakın çevresinde genellikle 6-10 katlı binalar bulunmakta olup, bu binaların caddeye cepheli olanlarının zemin katları işyeri veya konut, normal katları ise konut amaçlı olarak kullanılmaktadır. Bölgenin altyapısı tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.


Özellikler: 2 oda, salon, mutfak, banyo, wc, antre ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Salon ve 1 oda zemini laminat parke kaplı, duvarları ve tavanı plastik boyalıdır. Diğer 2 oda zemini marley kaplı, duvarları ve tavanları plastik boyalıdır. Mutfak zemini ve duvarları seramik kaplı, tavanı plastik boyalıdır. Mutfak tezgahı ve dolapları laminat kaplamalıdır. Dairenin dış kapısı ve iç kapalıları ahşap, pencere doğramalarının bir kısmı ahşap, bir kısmı pvc’dir. Daire doğalgaz sobasıyla ısıtılmaktadır. 

Not: Tapu senetinde 7 numaralı bağımsız bölüm yazmakta olup aslında satışta olan dairemiz projesine göre 6 numaralı bağımsız bölümdür.(Satış öncesinde Trampa işlemi yapılmalıdır.) 7 no.lu bağımsız bölüm mimari projesine göre bina girişinin sağında yer alması gerekirken projeye göre 6 no.lu bağımsız bölüm satılıktır. 

Tapu döner sermaye harcı Alıcı tarafından ödenecektir.