1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kırşehir Boztepe Uzunpınar Mahallesi'nde 7691 m2 Tarla

Bankadan 7691m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18479
Metre Kare 7691m2
Ada 106
Parsel 178
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kırşehir İli Boztepe İlçesi Uzunpınar Köyü Karataş Mevkii 106 Ada 178 Parsel

Açıklama

Özellikler: 7.691,61 m2 yüzölçümlü 106 Ada 178 Parsel numaralı taşınmaz topografik olarak az eğimli bir arazide yer almakta olup, geometri olarak dörtgene yakın formdadır. Taşınmazın kadastro yoluna cephesi bulunmamakta olup, tüm yönlerden komşu parsellerle çevrilidir. Parsel üzerinde yapılaşma bulunmamakta olup, halihazırda ekili durumda değildir. Daha önceden ekim yapıldığı için arazi tesviyesi yapılı vaziyettedir. Arazi, yer yer taşlı durumda olup, bu durumun verimi azaltacağı düşünülmektedir. Taşınmazın sulama imkanı bulunmayıp, kuru tarım uygulanmaktadır. Taşınmaza ulaşım orta düzeydedir.

Ulaşım: Kırşehir İli, Boztepe İlçesi, Uzunpınar Köyü, Karataş Mevkiinde yer alan 106 Ada 178 Parsel numaralı tarla vasfındadır. Taşınmaz köy yerleşik alanının kuş uçuşu yaklaşık 1,8 km kuzeyinde konumludur. Uzunpınar Köyü, Boztepe ilçesine yaklaşık 25 km, Kırşehir il merkezine yaklaşık 45 km mesafededir. Taşınmazın yakın çevresinde, kendisi ile benzer özelliklerde tarlalar bulunmaktadır. Boztepe ilçesine bağlı, Uzunpınar Köyü; tarım ve hayvancılık fonksiyonlu gelişmekte olup sosyo ekonomik durumu orta seviyededir. Yapılaşma olarak; köy yerleşik alanı içerisinde çelik ve yığma yapı tarzında inşa edilmiş az sayıda hayvancılık tesisi ve yığma yapı tarzında inşa edilmiş tek katlı müstakil meskenler bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.