1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kırklareli Merkez'de Yeni Binada Çatı Katlı Daire

Bankadan 2 + 1 133m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18342
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 133m2
Ada 1483
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 31/01/2018
Ruhsat Tarihi 08/04/2016
Kullanım Durumu Bilinmiyor
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 26

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstasyon Mahalle, 2. Gül Sokak, Efe Apt, No: 11 D:26 Merkez/KIRKLARELİ

Açıklama

Özellikler: 26 bağımsız bölüm numaralı mesken ana gayrimenkulün projesine göre 3. normal ve çatı katında, güneydoğu yönündeki bina girişine göre sağ arka tarafta konumlu kuzeybatı meskendir. Onaylı mimari projesine göre yaklaşık 40 m2 3. normal, 43 m2 çatı katı ve 50 m2 açık teras alanına sahip olan meskenin normal katı;1 salon, 1 mutfak, 1 banyo ve antre hacimlerinden, çatı katı salon, 1 oda, 1 banyo ve açık teras hacimlerinden oluşmaktadır. Terasla birlikte 133 m2'dir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Ana gayrimenkul, 877,00 m2 yüzölçümüne sahip 1483 ada 11 parsel üzerinde ayrık nizamda, 3/B yapı sınıfında, betonarme karkas sistemde tek blok olarak inşa edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre değerlemeye konu taşınmazın konumlu olduğu bina? bodrum, Zemin, 3 Normal + Çatı kattan oluşmakta olup bina girişi bodrum kattan ve güneydoğu cepheden sağlanmaktadır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer kaplama, giriş bölümünde ve kat holünde duvarlar sıva üzerine plastik boya ile boyalıdır. Asansörün mevcut olduğu binanın dış cephesi mantolama üzerine dış cephe boyası ile boyalıdır. Kapalı/açık otopark imkanı bulunmayan binada, ısınma ihtiyacı doğal gaz sistemi ile karşılanacak şekilde tesisat bulunmaktadır.

Not: 08/04/2016 tarihli yapı ruhsatı ve 31/01/2018 tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskanı) bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.