COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kırklareli Merkez İstasyon Mahallesi'nde İskanlı 52 m2 Depo

Bankadan 52m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15512
Metre Kare 52m2
Ada 1443
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 7
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 15/02/2018
Ruhsat Tarihi 25/12/2014

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstasyon Mahallesi, 1121 sokak, Göktan Apt. No:4 Kat: Bodrum D:11 MERKEZ / KIRKLARELİ

>

Uzman Görüşü

Gazi Mustafa Kemal İ.Ö.O ile D020 Karayolu'na yakın mevkide, 1121. Sokağa yaklaşık 9,50 metre cepheli, Brüt 52.00 m2 BODRUM KATTA DEPO, kat mülkiyetine geçmiş olması, ulaşımın kolay olması avantajdır.

Açıklama

Özellikler: 1.bodrum Kat, 11 No.lu Depo: Konu taşınmaz ana gayrimenkulün girişine göre sağ kolda, ön cephede bodrum katta konumlu 11 bağ. böl. nolu depo vasıflı taşınmazdır. Konu taşınmaz projesinde tek depo ve wc hacminden oluşmakta olup 52 m2'dir. Taşınmazın giriş kapısı demir olup merdivenleri mermer, merdiven korkulukları alüminyumdur. Taşınmaz mahallinde dışarıdan görüldüğünden iç özellikleri bilinmemektedir. Taşınmazın 1121. Sokağa yaklaşık 9,50 m. cephesi bulunmaktadır.

Taşınmazın bulunduğu 1443 ada 6 parsel 462,00 m² arsa üzerine, betonarme karkas yapı cinsinde, Bolk nizam yapı tarzı ile bodrum + zemin + 3 normal kat olarak inşa edilmiştir. Binanın dış cephesi ısı yalıtımlı dekoratif dış cephe kaplamalıdır. Ana gayrimenkulün vaziyet ve yerleşim planında bina girişi gösterilmiş olup, kat planında zemin kat seviyesinden sağlanmıştır. Bina giriş kapısı camlı demir kapı, merdiven korkulukları krom olup kat planında zemin kat seviyesinden sağlanmıştır. Bina giriş zemini, merdivenler ve kat holleri zeminleri granit, duvarlar plastik boyalıdır. Web tapuda bulunan 25.12.2014 belediye onay tarihli kat irtifakına esas mimari projesi ve bağımsız bölüm listesine göre bodrum katta, 11 nolu depo, otopark ve ortak depo, zemin katta bina girişi ve 1, 2, 3, 4 bağımsız bölüm nolu meskenler, 1. normal katta 5, 6 bağımsız bölüm nolu meskenler, 2. Normal katta 7, 8 bağımsız bölüm nolu meskenler, 3. Normal katta 9, 10 bağımsız bölüm nolu meskenler olmak üzere toplam 11 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Asansörlü olarak projelendirilen ana gayrimenkul mahallinde de asansör bulunmaktadır. Binada doğalgaz tesisatı bulunmaktadır.

Ulaşım: İstasyon Mahallesi, 1121. Sokak, Göktan Apartmanı, No: 4, Kat: Bodrum, D: 11, Merkez / KIRKLARELİ (UAVT NO: 2129567182 ) posta adresinde bulunan depodur. Konu taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan Edirne Caddesi referans alınarak sağlanır. Edirne İli istikametinden İl merkezine girildiğinde D020 Karayolunun devamında Edirne Caddesi'ne girilir. Yaklaşık 2000 m sonra sola Yurt Caddesi'ne dönülür. Yaklaşık 260 m sonra sağa Yurt 8. Sokak'a dönüldüğünde 75 m sonra sol kolda ikinci parselde konumludur. Taşınmazın batısında Gazi Mustafa Kemal İ.Ö.O, güneyinde D020 Karayolu, doğusunda İl merkezi bulunmaktadır. Ulaşım toplu taşıma araçları ile rahatlıkla sağlanmaktadır. Taşınmazın belediye istifadesi tamdır. Bölge Kırklareli ilinin ilgi gören konut bölgelerindendir. Bölgede konu taşınmaza benzer nitelikte zemin ve normal katları 4 /5 katlı binalar ve boş imarlı arsalara rastlanmaktadır.

Not: 25/12/2014 tarihli yapı ruhsatı ve 15/02/2018 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı DEPO'dur.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.