12 Taksit İmkanıyla Gayrimenkulde Ödeme Kolaylığı Tapu.com'da! Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kırklareli Merkez İstasyon Mahallesi'nde İskanlı 52 m2 Depo

Bankadan 52m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15512
Metre Kare:
52m2
Ada:
1443
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
7
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
İskan Tarihi:
15/02/2018
Ruhsat Tarihi:
25/12/2014

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

İstasyon Mahallesi, 1121 sokak, Göktan Apt. No:4 Kat: Bodrum D:11 MERKEZ / KIRKLARELİ

Uzman Görüşü

Gazi Mustafa Kemal İ.Ö.O ile D020 Karayolu'na yakın mevkide, 1121. Sokağa yaklaşık 9,50 metre cepheli, Brüt 52.00 m2 BODRUM KATTA DEPO, kat mülkiyetine geçmiş olması, ulaşımın kolay olması avantajdır.

Açıklama

Özellikler: 1.bodrum Kat, 11 nolu taşınmaz ana gayrimenkulün girişine göre sağ kolda, ön cephede konumlu depo vasıflıdır. Projesinde tek depo ve wc hacminden oluşmakta olup 55 m2'dir. Taşınmazın giriş kapısı demir olup merdivenleri mermer, merdiven korkulukları alüminyumdur. Taşınmazın 1121. Sokağa yaklaşık 9,50 m. cephesi bulunmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmazın bulunduğu bina bodrum + zemin + 3 normal kat olarak inşa edilmiştir. Binanın dış cephesi ısı yalıtımlı dekoratif dış cephe kaplamalıdır. Bina giriş zemini, merdivenler ve kat holleri zeminleri granit, duvarlar plastik boyalıdır. Binada asansör ve doğalgaz tesisatı bulunmaktadır.

Taşınmazın batısında Gazi Mustafa Kemal İ.Ö.O, güneyinde D020 Karayolu, doğusunda İl merkezi bulunmaktadır. Ulaşım toplu taşıma araçları ile rahatlıkla sağlanmaktadır. Taşınmazın belediye istifadesi tamdır. Bölge Kırklareli ilinin ilgi gören konut bölgelerindendir. Bölgede konu taşınmaza benzer nitelikte zemin ve normal katları 4 /5 katlı binalar ve boş imarlı arsalara rastlanmaktadır.

Not: 25/12/2014 tarihli yapı ruhsatı ve 15/02/2018 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.
Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.