COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kırklareli Merkez Bademlik Mahallesi'nde İskanlı 117m2 Dükkan

Bankadan 117m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14855
Metre Kare 117m2
Ada 1128
Parsel 24
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 19/06/2015
Ruhsat Tarihi 19/07/2013
Bağımsız Bölüm 15
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bademlik Mahallesi, Dar Sokak, Buğlem Apt, No: 13 Merkez/KIRKLARELİ

Açıklama

Caddeye yakın konumda, Sokak cephesinin geniş olması avantaj, Yapı Kullanma İzin Belgesi alınmış, projesine göre zemin kattan ibaret brüt: ~115 m2 kullanım alanına sahip DÜKKAN 

Özellikler: Taşınmaz 15 bağımsız bölüm numaralı “Dükkan” vasıflı taşınmaz binanın zemin katında, ön cephede yer almaktadır. Dükkan ve wc hacimlerinden ibaret olup 117m2 bürüt alanlıdır. Taşınmazın 14.8m sokak cephesi bulunmaktadır. Taşınmazın giriş kapısı ve çerçeveleri alüminyum doğrama, zeminleri seramik kaplama, duvarları saten boyalı olduğu görülmüştür. Isıtma kombi kalorifer sistemi ile sağlandığı görülmüş olup hali hazırda boş durumdadır. 

1128 ada 24 parsel sayılı 391.32 m2 alanlı ‘6 Katlı Betonarme Apartman ve Arsa’ vasıflı taşınmaz üzerinde, betonarme yapı tarzında, ayrık nizamda, bodrum, zemin, ve 4 normal katlı olarak inşa edilmiş olan binadır. Taşınmaz bodrum katta otopark, sığınak, enerji odası ve bina girişi, zemin katta 1 adet iş yeri ve 2 adet mesken ile diğer normal katların her birinde 3’er adet mesken bulunmakta olup binada toplam 15 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi parsel içerisinden, bodrum kat seviyesinden, güney cepheden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi mantolamalı ve boyalıdır. Giriş kapısı alüminyum doğrama, giriş holü, kat holleri ve merdivenler mermer kaplama, merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Binada asansör bulunmaktadır. Parsel Dar Sokak ve Sağlık Lisesi Arka Sokak köşe konumludur. 

Ulaşım: Taşınmaz ilçe merkezinde bulunan kapalı Pazar yerinin önünden geçen Hastane Caddesi üzerinde çarşı istikamette 300m gidildikten sonra sağ tarafa Dar Sokağa girilir, 100m sonra sağ tarafta Sağlık Lisesi Sokak ile köşe konumda kalan taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılır. 

Not: 19.07.2013 tarih ve 165 sayılı Yapı Kullanma İzin Belgesi(iskan) ve 19.06.2015 tarih ve 93 sayılı Yapı Kullanma İzin Belgesi mevcuttur. 


Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.