1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kırklareli Merkez Bademlik Mahallesi'nde 110 m2 Depo

Bankadan 110m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16775
Metre Kare 110m2
Ada 1043
Parsel 17
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Hisse Oranı Tam
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 26/10/2015

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bademlik Mahallesi Barbaros Sokak No:20 Kat: Bodrum D:-17 Merkez/Kırklareli UAVT NO 17: 3067932420

Uzman Görüşü

Taşınmazın bulunduğu bölgenin düzgün bir arazi yapısına sahip olup gelişmiş yerleşim alanı özelliği göstermesi, ulaşımın yaya olarak rahatlıkla sağlanabilmesi ve belediye hizmetlerinden tam istifade etmesi avantajıdır.

Açıklama

Özellik: Taşınmaz 2/58 arsa paylı, bodrum kat, 17 numaralı bağımsız bölüm depo, onaylı mimari projesine göre depo kısmından oluşmakta olup brüt yaklaşık 110 m2 alanlıdır. Taşınmazın konum ve büyüklük olarak mimari projesi ile uyumlu olduğu tespit edilememiştir. Deponun dış kapısı alüminyum, zemin seramik kaplama, duvarlar ise saten boyalıdır. Taşınmazın ısıtma sistemi bulunmamaktadır. Taşınmaz işgalcisi tarafından depo veya marangozhane olarak kullanılmaktadır.

Ana taşınmaz 696 m2 arsa üzerine, betonarme karkas yapı cinsinde, ayrık nizam yapı tarzı ile bodrum + zemin + 3 normal kat + çatı katı olarak inşa edilmiştir. Binanın dış cephesi ısı yalıtımlı dekoratif dış cephe kaplamalıdır. Giriş kapısı camlı çelik kapı, giriş zemini granit kaplama, duvarlar ve tavan gergi tavan ve saten boyalıdır. Ana gayrimenkulün vaziyet ve yerleşim planında bina girişi zemin kattan gösterilmiş olup kat planında bordum kat seviyesindedir. Bina; bodrum katta 17 numaralı depo, otopark, sığınak ve bina girişi, zemin ve normal katlarda 4'er adet mesken olmak üzere 17 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. 3. kattaki bağımsız bölümler çatı aralı dubleks meskendir. Binada asansör ve doğalgaz tesisatı bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için Kofçaz ilçesi istikametinden Kırklareli iline giriş yapıldığında döner kavşaktan karşıya İnönü Bulvarı'na girilir. Caddenin sonundan sağa Bademlik Caddesi boyunca yaklaşık 504 m ilerledikten sonra sola Uysal Sokak'a girilir. Yaklaşık 120 m sol kolda köşe parselde taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkule ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu bölge düzgün bir arazi yapısına sahip olup gelişmiş olan yerleşim alanlarındandır. Çevrede taşınmazla benzer özellikte zemin + 3-4 katlı yapılar ile blok-bitişik nizamda yapılar ve inşasına devam edilen binalar bulunmaktadır. Yakın mesafede TOBB Lisesi, Yeni Kapalı Pazar Alanı, Yeni Adliye Sarayı yer almaktadır. Bölgede ticari potansiyel düşük seviyede, günlük ihtiyaçları karşılamaya yönelik faaliyetler sınırlıdır. Ulaşım yaya olarak rahatlıkla sağlanabilmektedir. Bölge belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır.

Not: 26/10/2015 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Camikebir Mahallesi'nde kayıtlıdır.

17 numaralı taşınmazın tapu kütüğü ve kat irtifak listesinde katı "zemin" olarak görülmekte olup kat planında ve yerinde "bodrum kat" konumludur. Kat planı ve tapu kütüğü arasında uyumsuzluk bulunmaktadır.

17 numaralı bağımsız bölüm depo, Kırklareli Tapu Müdürlüğü'nde yapılan incelemelerde taşınmaz için çizilen kat irtifakı projesinde bulunan kat irtifakı listesinde ve tapu kütüğünde taşınmaz zemin katta görünmektedir. Yerinde ve projesindeki kat planında taşınmaz bodrum kattadır. Binada tek depo olması sebebi ile taşınmazın katının şehven yazıldığı düşünülmektedir. Kırklareli Belediyesi arşivinde bulunan mimari projesinde olumsuz bir kayıt bulunmamaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.