0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kırklareli Merkez Akalar Mahallesi'nde 229 m2 Dükkan

Bankadan 229m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
16720
Metre Kare:
229m2
Ada:
162
Parsel:
31
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
7
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
İskan Tarihi:
17.05.2018
Ruhsat Tarihi:
19.11.2014
Bağımsız Bölüm:
17
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Akalar Mah.Balkan Cad.Almanak Apt.No:83 Dükkan No: 17 Merkez/Kırklareli

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskan belgesinin bulunması, ulaşım imkanlarının iyi olması, ana caddeye ve merkeze yakın konumlanması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Zemin kat 17 nolu bağımsız bölüm, mimari projesine göre bodrum katta depo, zemin katta işyeri, wc ve asma katta asma kat alanından oluşmakta olup, bodrum katta brüt 89 m2, zemin katta 82 m2, asma katta 58 m2 toplamda brüt 229 m2 işyeri kullanım alanlıdır. Taşınmazın girişi bodrum kat seviyesinden alüminyum demir kapı ile sağlanmaktadır. Taşınmazın tamamında tüm alanların yerleri seramik, duvarlar alçı sıva üzeri plastik boyalıdır. WC hacminde yerler ve duvarlar seramiktir. Taşınmaz projesinde ve yerinde bodrum katta 87 m2 tek hacim depo, zemin katta projesinde 75 m2 işyeri ve wc hacmi, yerinde apartman sahanlığına yapılan 7 m2 büyüme ile 82 m2 alanlı, asma katta projesinde 56 m2 işyeri ve wc hacimlerinden, yerinde galeri boşluğuna yapılan 4 m2 büyüme ile 60 m2 alanlıdır. 

Ana taşınmaz tek yapıdan oluşmaktadır. 428,17 m2 arsa içinde betonarme karkas sistemde bitişik nizamda bodrum+zemin+asma kat+4 normal kat+çatı katlı betonarme bina mevcuttur. Ana gayrimenkulün bodrum katında, sığınak 17,18,19 bağımsız böl. ait dükkanlara ait depo, zemin katta bina girişi 17,18,19,20 bağ. böl. asma katlı işyeri, normal katların herbirinde katta toplam 4 mesken olmak üzere ana gayrimenkulde toplam 20 bağımsız bölüm bulunmaktadır. 4. kattaki 13 ve 14 numaralı daire çatı arası piyesli meskendir. Ana gayrimenkulün girişi zemin kat seviyesinden Balkon 1. Cad. Geçidi sokak üzerinden yapılmaktadır. Apartman giriş kapısı demir, yerler mozaik, duvarlar sıva üzeri plastik boyalıdır. Taşınmazın girişi bodrum kattan Balkan 1. Cad. Geçidi Sokak üzerinden yapılmaktadır. Ana taşınmaz yapı ruhsatına göre 6 yaşında olup bireysel kombi ısıtmalıdır.

Ulaşım: Kırklareli Belediyesi önünden kuzey yönde devam edilerek sola Balkan Caddesi'ne dönülür. Yaklaşık 650 metre sonra sol kolda taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkule ulaşılmaktadır. 

Not: 19.11.2014 tarihli Yapı Ruhsatı ve 17.05.2018 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.