COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kırklareli Lüleburgaz Yılmaz Mahallesinde 166m2 Dükkan

Bankadan 166m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 13050
Metre Kare 166m2
Ada 229
Parsel 29
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 3
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 5
Bağımsız Bölüm A blok 9
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Kırklareli Lüleburgaz Yılmaz Mahallesi İhtisas Mahkemeleri Sokak Necdet ve Nazire Hanım Apartmanı No:5A-9

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler:Taşınmaz 1/10 arsa paylı zemin kat 9 numaralı işyeri kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre bodrum katta tek mahal depo bölümünde oluşmakta olup brüt 84m2, zemin katta işyeri bölümünden oluşmakta olup 82m2 alanlı olup toplamda 166m2 kullanım alanlıdır. Bina girişine göre sol yan tarafta yer almaktadır. 

Gayrimenkul betonarme karkas sistemde, bitişik nizamda , bodrum+zemin+4 normal kattan ibarettir. Binanın bodrum katında 9 ve 10 bağımsız bölüm numaralı işyerlerine ait depolar, zemin katında 9-10 numaralı iş yerleri ile birlikte toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Asansör çalışır durumdadır. Binaya giriş zemin kattan sağlanmaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım ilçe merkezinde yer alan Çeşme Meydanının önünden geçmekte olan Edirne caddesi üzerinde yaklaşık olarak 130m kadar girildikten sonra sağ tarafta yer alan eski PTT sokağına girilir, sokak üzerinde yaklaşık olarak 60m gidildikten sonra sol tarafta ayrılan ihtisas mahkemeleri sokağına girilir, sokak üzerinde yaklaşık olarak 60m kadar gidildikten sonra sol tarafta kalan ara parsel konumundaki ana taşınmaza ulaşılır.