1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kırklareli Lüleburgaz Eski Sanayi Sitesi'nde İskanlı 95m2 Dükkan

Bankadan 95m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14499
Metre Kare 95m2
Ada 835
Parsel 6
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Bina Yaşı 22
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 31/12/1998
Ruhsat Tarihi 12/01/1998
Bağımsız Bölüm 24
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kocasinan Mahallesi, Sanayi 17.Sokak, No:24 Lüleburgaz/KIRKLARELİ

Açıklama

Özellikler: "Lüleburgaz Eski Sanayi Sitesi içinde, D100 karayoluna yakınlığıyla cazip, D100 karayoluna yakın önemli avantaj, 95.00 m2 İŞYERİ FIRSATI"

835 ada 6 parsel 59,93 m2 alanlı Arsa vasıflı taşınmaz üzerinde, kat irtifakı veya kat mülkiyeti kurulmamış, cins değişikliği yapılmamış, betonarme inşaat tarzında, 3/A yapı grubunda, bitişik nizamda, zemin+asma katlı 1 adet iş yeri binası bulunmaktadır. Lüleburgaz Belediyesinde mevcut dosyasında mimari projesine göre zemin katta tek mahal iş yeri ve wc mahallerinden ibaret olup yaklaşık 60m2, asma katta ofis ve wc mahallerinden ibaret olup yaklaşık 35m2 ve toplamda 95m2 alanlı iş yeri bulunmaktadır. 1 adet salon, 1 adet oda, 1 adet mutfak, 1 adet banyo bulunmaktadır. Taşınmaz sokağa yaklaşık 6m cepheli olup derinliği yaklaşık 10m dir. Bina dış cephesi sıvalı, giriş kapısı ve pencereleri parmaklıklı demir doğrama kapıdır.

Ulaşım: Lüleburgaz ilçe merkezinde E­5 üzerinde yer alan Otogar önünden Edirne istikametinde yaklaşık 500m sonra sağ tarafta E­5 üzerinde yan yolda konumlu olan taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu bölgede ticari binalar, akaryakıt istasyonları, Eski sanayi sitesi, yeni kurulan Bacalı Sanayi Sitesi ve D100 kara yolu bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu cadde Lüleburgaz ilçe merkezinin şehirler arası yolu üzerindedir. Taşınmazın bulunduğu bölgenin alt yapısı tamamlanmış kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Ulaşım; dolmuş ve özel araçlar ile sağlanmaktadır.

Not: 12.01.1998 tarihli 52 sayılı Yeni Yapı Ruhsatı ve 31.12.1998 tarih 429 sayılı Yapı Kullanma İzin Belgesi(iskanı) bulunmaktadır, fakat tapuya işlenmemiştir, tapu vasfı arsadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.