0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kırklareli Lüleburgaz Barış Mahallesi'nde 75 m2 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 75m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15363
Oda Sayısı:
1 + 1
Metre Kare:
75m2
Ada:
461
Parsel:
28
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
5
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Ruhsat Tarihi:
24/06/2015
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
A1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

BARIŞ MAHALLESİ, KOŞUYOLU SOKAK, NO: 34, KAT: ZEMİN, A BLOK D:1 LÜLEBURGAZ/KIRKLARELİ

Uzman Görüşü

Her türlü belediye hizmetlerinden faydalanıyor olması, ulaşım kolaylığı, ilçe merkezine yakın konumlu olması ve depo eklentisinin olması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellik: Taşınmaz, A blok'un zemin katında yer almakta olup, bina girişine göre; solda-önde, merdiven çıkışına göre; arkada, asansör çıkışına göre ise; solda kalmaktadır. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre, oda, salon, mutfak, antre, banyo ve teras hacimlerinden ibarettir. Mimari projesine göre yaklaşık 75,00m² brüt alanlıdır. Mimari projesinde teras olarak gösterilen alanın yol kotu üzerinde olması nedeni ile balkon olarak değerlendirilmiş ve kullanım alanına dahil edilmiştir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Taşınmazın giriş kapısı; çelik, İç kapıları ahşap panel, zemin döşemelerinin salon ve odada parke, mutfakta seramik olduğu görülmüştür. Taşınmaz boş mesken durumundadır.

Ana gayrimenkul, 1.283,06m² yüz ölçümüne sahip 461 ada 28 parsel üzerinde, ayrık nizamda, 3/B yapı sınıfında ve betonarme karkas sistemde 2 blok (A-B) şeklinde inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu A blok bodrum + zemin + 4 normal katlı olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Bina girişi; zemin kattan ve Koşuyolu sokak üzerindendir. Binanın dış cephesi; mantolama üzeri dış cephe boyalı, bina giriş kapısı; demir doğrama, merdiven korkulukları; alüminyum doğrama, merdivenler; mermer, merdiven sahanlıkları; seramik kaplamadır. Binada asansör bulunmaktadır. Onaylı mimari projesine göre, A Blok'un bodrum katında; sığınak ve depo, zemin katında; 1-2-3 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 1. normal katında; 4-5-6 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 2. normal katında; 7-8-9 bağımsız bölüm numaralı meskenleri, 3. normal katında; 10-11-12 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 4. normal katında; 13-14-15 bağımsız bölüm numaralı meskenler bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz; Barış Mahallesi, Koşuyolu Sokak, No:34, A Blok, K:Zemin, D:1. Lüleburgaz/KIRKLARELİ posta adresinde yer almaktadır. Açık tarifi ise; Ticaret ve Sanayi odası ilkokulu önünden Ata Caddesi üzerinden kuzey yönünde yaklaşık 300m devam edilerek sola dönülür ve taşınmazın yer aldığı, Koşuyolu Sokağa girilir. Sokak üzerinden yaklaşık 300m kadar gidildikten sonra solda kalan taşınmazında içerisinde yer aldığı binaya ulaşılır. Taşınmaza ulaşım özel araçlar vasıtasıyla ve toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede 3-4-5 katlı konut amaçlı kullanılan yapıların yanı sıra yakın çevresinde okullar bulunmaktadır. Taşınmaz il merkezine yaklaşık 1600m(kuşuçuşu) mesafede yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgenin alt yapısı tamamlanmış kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Bölgedeki yapılaşma oranı %90-100 seviyesindedir.

Not: 24/06/2015 tarihli yapı ruhsatı ve 02/12/2015 tarihli tadilat ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Gündoğdu Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.