Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kırklareli Lüleburgaz Barış Mahallesi'nde 75 m2 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 75m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15363
Oda Sayısı:
1 + 1
Metre Kare:
75m2
Ada:
461
Parsel:
28
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
5
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Ruhsat Tarihi:
24/06/2015
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
A1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

BARIŞ MAHALLESİ, KOŞUYOLU SOKAK, NO: 34, KAT: ZEMİN, A BLOK D:1 LÜLEBURGAZ/KIRKLARELİ

Uzman Görüşü

Her türlü belediye hizmetlerinden faydalanıyor olması, ulaşım kolaylığı, ilçe merkezine yakın konumlu olması ve depo eklentisinin olması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellik: Taşınmaz, A blok'un zemin katında yer almakta olup, bina girişine göre; solda-önde, merdiven çıkışına göre; arkada, asansör çıkışına göre ise; solda kalmaktadır. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre, oda, salon, mutfak, antre, banyo ve teras hacimlerinden ibarettir. Mimari projesine göre yaklaşık 75,00m² brüt alanlıdır. Mimari projesinde teras olarak gösterilen alanın yol kotu üzerinde olması nedeni ile balkon olarak değerlendirilmiş ve kullanım alanına dahil edilmiştir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Taşınmazın giriş kapısı; çelik, İç kapıları ahşap panel, zemin döşemelerinin salon ve odada parke, mutfakta seramik olduğu görülmüştür. Taşınmaz boş mesken durumundadır.

Ana gayrimenkul, 1.283,06m² yüz ölçümüne sahip 461 ada 28 parsel üzerinde, ayrık nizamda, 3/B yapı sınıfında ve betonarme karkas sistemde 2 blok (A-B) şeklinde inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu A blok bodrum + zemin + 4 normal katlı olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Bina girişi; zemin kattan ve Koşuyolu sokak üzerindendir. Binanın dış cephesi; mantolama üzeri dış cephe boyalı, bina giriş kapısı; demir doğrama, merdiven korkulukları; alüminyum doğrama, merdivenler; mermer, merdiven sahanlıkları; seramik kaplamadır. Binada asansör bulunmaktadır. Onaylı mimari projesine göre, A Blok'un bodrum katında; sığınak ve depo, zemin katında; 1-2-3 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 1. normal katında; 4-5-6 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 2. normal katında; 7-8-9 bağımsız bölüm numaralı meskenleri, 3. normal katında; 10-11-12 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 4. normal katında; 13-14-15 bağımsız bölüm numaralı meskenler bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz; Barış Mahallesi, Koşuyolu Sokak, No:34, A Blok, K:Zemin, D:1. Lüleburgaz/KIRKLARELİ posta adresinde yer almaktadır. Açık tarifi ise; Ticaret ve Sanayi odası ilkokulu önünden Ata Caddesi üzerinden kuzey yönünde yaklaşık 300m devam edilerek sola dönülür ve taşınmazın yer aldığı, Koşuyolu Sokağa girilir. Sokak üzerinden yaklaşık 300m kadar gidildikten sonra solda kalan taşınmazında içerisinde yer aldığı binaya ulaşılır. Taşınmaza ulaşım özel araçlar vasıtasıyla ve toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede 3-4-5 katlı konut amaçlı kullanılan yapıların yanı sıra yakın çevresinde okullar bulunmaktadır. Taşınmaz il merkezine yaklaşık 1600m(kuşuçuşu) mesafede yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgenin alt yapısı tamamlanmış kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Bölgedeki yapılaşma oranı %90-100 seviyesindedir.

Not: 24/06/2015 tarihli yapı ruhsatı ve 02/12/2015 tarihli tadilat ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Gündoğdu Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.