Antalya'da Tatil ve Yatırım Fırsatı! Sur Yapı Tatil Evleri'nde Ömür Boyu Kullanabileceğiz Devre Mülkler Satışta!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kırklareli Merkez'de 239 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 239m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
21727
Metre Kare:
239m2
Ada:
1770
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
4
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
Bağımsız Bölüm:
16
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Pınar Mahallesi, Barış Sokak, No:20, Baş İnşaat, Kat:Zemin, İşyeri:16 Merkez/Kırklareli

Açıklama

Özellikler: Gayrimenkul Kırklareli İli, Merkez İlçesi, Pınar Mahallesi, Barış Sokak, No:20 adresinde yer alan binanın zemin katındaki 16 no'lu işyeridir.

Taşınmaz "DEPOLU DÜKKAN" vasıflı 16 no`lu bağımsız bölüm, binanın zemin katında yer almaktadır. Taşınmaz bina girişine göre sağ-yan köşede yer almaktadır. Binaya Barış Sokak üzerinden bakıldığından binanın sağ-yan köşesinde konumludur. Mimari projesine göre bodrum kat depo hacminden oluşmakta olup 176 m2 alanlı, zemin kat işyeri hacminden oluşmakta olup brüt 63 m2 alanlı olup taşınmaz toplamda ise yaklaşık 239 m2 alanlıdır. Dışarıdan yapılan gözlemlere göre zemin kattın; zemin döşemesi seramik kaplama, duvarlar ise saten boyalıdır. Tavanlar tüm hacimlerde asmolen tavan olup tavan boyalıdır. Taşınmazın giriş kapısı ve camekanları alüminyum doğramadır. Zemin katın Barış Sokak cephesi yaklaşık 8,3 metre, derinliği ise yaklaşık ortalama 7,4 metredir. Dükkanın cephesi camekan kaplı olup cam çerçeveleri ve giriş kapısı alüminyum doğramadır. Isınma ihtiyacı doğalgaz yakıtlı kombi sistem ile karşılanacak şekilde tesisat döşenmiş olup radyatörleri takılıdır. Kombi bulunmamaktadır. 

Not: Kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.