COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kırıkkale Yaylacık Mahallesi'nde İskanlı 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 95m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15187
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 95m2
Ada 748
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 35
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 31/03/1988
Ruhsat Tarihi 23/01/1986
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yaylacık Mahallesi, 322. Sokak Çağrı Sitesi D blok No: 11/4 Merkez/Kırıkkale

Açıklama

Yakın konumdaki okul, kreş, sağlık ocağı, devlet kurumları ve alışveriş imkanları ile göz dolduran MERKEZİ LOKASYONDA, iyi kalitede bakımlı betonarme binada, ses ve ısı yalıtım MANTOLAMALI, 3 oda salon 95 m2 SİTE İÇİ EKONOMİK DAİRE

Özellik: Taşınmaz, 4 bağımsız bölüm numaralı mesken ana yapının 1.bodrum katında, mevcut 2. bodrum kattan sağlanan bina girişine göre sağ arka bölümde yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre brüt 95 m² kullanım alanlı taşınmaz 3 oda salon, antre, mutfak, banyo, wc ve 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Mevcutta meskenin tüm mahallerinin zeminleri mozaik beton, duvarlar alçı sıva üzeri plastik boya kaplıdır. İç mekan kapıları ahşap ve pencereleri PVC doğramadır. Mutfak tezgah üstü mermer kaplıdır. Mutfak dolapları laminat kapaklı, mermerit tezgahlıdır ve oldukça bakımsızdır. Wc de alaturka tuvalet taşı ve lavabo bulunmakta olup, wc banyo duvarları tavan seviyesinin yarısına kadar fayans kaplıdır. Giriş kapısı çelik olan dairede ısınma doğalgaz yakıtlı kombi kalorifer sistem ile sağlanmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Ulaşım: Taşınmaz Kırıkkale İli, Merkez İlçesi, Yaylacık mahallesi sınırları dahilinde yer alan 748 ada 13 parsel üzerindeki ana gayrimenkuldeki, D blok 1.bodrum kat 4 bağımsız bölüm nolu taşınmazdır. Gayrimenkul Kırıkkale İli Merkez İlçesinde yer almakta olup, yakın çevresinde bilinen önemli referans noktaları Muhittin Ardahan İ.Ö.O bulunmaktadır. Gayrimenkule Tuna caddesi güzergahında işleyen toplu taşıma araçları ve özel araç ile ulaşım mümkündür. Taşınmaz okul, hastane, park, market gibi donatılara yakın konumdadır. Bölgede yol, elektrik, su, doğalgaz, kanalizasyon altyapıları tamamlanmış durumdadır. Taşınmazın bulunduğu bölge şehrin eski bir bölgesi olup, çevre genellikle eski yapılardan oluşmaktadır. Bölge genel olarak konut bölgesi olarak kesafet kazanmıştır. Ticari olarak orta yoğunlukta bir bölge olup, bölge sakinlerinin günlük temel ihtiyaçlarını giderebilecekleri, market, eczane şeklinde esnaflar bulunmaktadır.

Not: 23/01/1986 tarihli yapı ruhsatı ve 31/03/1988 tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.