1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kırıkkale Yahşihan Erenler Mahallesi'nde 4+1 Natamam Daire

Bankadan 4 + 1 169m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17814
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 169m2
Ada 1756
Parsel 14
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 0
Kat Sayısı 13
İskan Tarihi 21/05/2021
Ruhsat Tarihi 14/05/2018
Bulunduğu Kat 10
Bağımsız Bölüm 44

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

BAYRAKTEPE MAHALLESİ 417. SOKAK BİNA NO:9D KAT:9­10­13 DAİRE NO:44KIRIKKALE / YAHŞİHAN

Uzman Görüşü

Kırıkkale Polis MYO, Podium AVM ve Kırıkkale¬Kırşehir yoluna yakın konumda, konut açısından tercih edilen bir bölgede, site içerisinde YENİ VE ŞIK MİMARİLİ BİNADA, brüt 169 m2 ARA KAT DAİRE olması sebebiyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 44 bağımsız bölüm numaralı meskenler projesinde, 4 oda, salon, mutfak, wc, antre, 2 banyo ve 2 balkon hacimleriyle yaklaşık brüt 169 m2 alandan oluşmaktadır. 44 bb. numaralı mesken 9. katta sol­ arka cephede, yaklaşık %95 inşat seviyeli olduğu, bloktaki mevcut görülen daireler ve kapısı açık olan 45 bb. Numaralı meskenden anlaşılmıştır. Merkezi sistem doğalgazlı ısıtma sistemli olarak planlanan dairede petek montajı yapılmamıştır. Ana giriş kapısı çelik, iç kapı doğramaları panel, pencere doğramaları PVC ısıcamlıdır. Salon ile odalarda zemin laminant parke, duvarlar saten boyadır. Banyo ve wc bölümlerinin zemin ile duvarları seramik kaplamadır. Banyo içerisinde lavabo, klozet ve kabinli küvet bulunmaktadır. Mutfakta laminat dolaplar ve mermerit tezgahı mevcut değildir, zemini ile tezgah üst kısmı seramik kaplama, duvarları saten boyadır.

Bloğun girişi 2. bodrum kattan, 417. sokaktan bakış istikametine göre ön cepheden sağlanmaktadır. Yaklaşık %94,45 inşaat seviyeli taşınmazın bina giriş kapı imalatı bulunmamaktadır. Bina ortak alanlarında zeminler şap beton duvarlar alçı üzeri sıvalıdır. Binaya ait asansör alanı bulunmakta olup Binanın dış cephesi yaklaşık %100 oranında olduğu gözlemlenmiştir. Ana taşınmaz 20.030,00 m2 alanlı, 1756 ada 14 parsel üzerinde A,B,C,D,E,F,G,H olmak üzere, betonarme yapı tarzında 8 adet yapı bulunmaktadır. Ana taşınmazın üzerinde yer alan yapıların inşaları devam etmektedir. Konu taşınmazların içerisinde yer aldığı D Blok yapı mimari projesine göre 2 bodrum kat+zemin kat+ 13 normal kat olmak üzere 16 katlı betonarme yapı tarzındadır. D Bloğun mimari projesine göre 2. bodrum katta, 61 no.lu dükkana ait depo, kapıcı dairesi, su deposu, ortak alanlar, 61 no.lu dükkan ve bina girişi, 1. bodrum katta, 1,¬2¬,3 ve ¬4 no.lu meskenler, zemin katta, 5, 6, 7 ve 8 no.lu meskenler, 1. katta dahil olmak üzere diğer tüm katlarda dörder adet mesken bulunmakta olup binada toplam 61 adet bağımsız bölüm mevcuttur.

Ulaşım: Kırıkkale İli, Yahşihan İlçesi, Bayraktepe Mahallesi, 417. Sokak, Bina No: 9D adresinde yer alan 9. kat 44 no.lu mesken bağımsız bölüm no.lu meskendir. Taşınmaza ulaşım için, Kırıkkale­-Kırşehir Karayolu (D765) üzerinde güney istikametinde ilerlerken sağ tarafa Şehit Asb. Kd. Bçvş. Ömer Halisdemir/8 sokağa dönülerek güneybatı istikametinde ilerlenerek 417. Sokağa geçilerek 417 sokak üzerinde konumlu 1756 ada 14 parsel üzerinde yer alan (D Blok) 9D No.lu taşınmaz içerisinde yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde? güneybatısında Kırıkkale Polis MYO, Podium AVM, doğusunda Kırıkkale¬Kırşehir yolu, batısında ve güneyinde benze özelikte site tarzı yapılar ve konut, konut+ticaret imarlı adalar yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede alt yapı ve imar yollarının çalışması devam etmekte olup ulaşım imkanı özel araçlarla sağlanabilmektedir.

Not: 14/05/2018 tarihli yapı ruhsatı ve 21/05/2021 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.