Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kırıkkale Yahşihan 1+1 34 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 34m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
20332
Oda Sayısı:
1 + 1
Metre Kare:
34m2
Ada:
285
Parsel:
20
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
5
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
20

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenişehir Mahallesi 291.Sokak Evim Rezidans No:2/20 Yahşihan/Kırıkkale

Açıklama

Özellikler: 2. kat 20 numaralı mesken: bağımsız bölüm projesine göre 34 m2 brüt alanlı olup, mesken vasfındadır. Mesken 2 oda, banyo, antre, balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Bina girişi zemin kattan kuzey cepheden sağlanmaktadır. Mesken bina girişine göre sol orta tarafta yer almakta olup doğu cephelidir. Isınma doğalgaz kombilidir.

Ana gayrimenkul 736 metre² alan üzerinde blok nizam 6 kat imardan oluşmaktadır. değerlemeye konu olan taşınmazın onaylı mimari projesine göre bodrum , zemin , normal 5 normal kat olarak proje ve inşa edilmiştir . Binanın bodrum katında sığınak, kazan dairesi , kapıcı dairesi, enerji odası , bay ve bayan wc ler , 71 bağımsız bölüm nolu dükkan , zemin katta 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ,70 bağımsız bölüm nolu bürolar ve bina girişi birinci kat ve diğer normal katlarda 12 mesken olmak üzere binada 10 büro bir adet dükkan 60 adet mesken toplam 71 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın cephesi montalama üzeri dekoratif boyalıdır. Bina girişi zemin kat kuzey cepheden sağlanmaktadır, binada asansör bulunmaktadır. Binanın dış giriş kapısı alüminyum doğrama ,iç zeminleri granit ,mermer ve merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Asansör bulunmaktadır. 

Ulaşım: Kırıkkale ili Yahşihan ilçesi Yenişehir mahallesi 291. Sokak evim rezidans no 20 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza Ankara - Kırıkkale yolu ile yurtkur caddesinin kesiştiği noktadan yurtkur caddesine girilir, cadde üzerinde yaklaşık 640 metre ilerledikten sonra sağ kol üzerinde kalan 286. sokağa girilir. Sokak üzerinde doğu istikametinde yaklaşık 600 metre gidilir sonra sola 254. sokağa girilir 254. Sokak üzerindeki 165 metre kuzey istikametinde gidilir ve sağa kol üzerinde kalan 254. sokak ile 277. sokağın kesiştiği köşe parsel konumlu iki bina numaralı ana gayrimenkule ulaşım taşınmazın yakın çevresi konut ve konut altı ticari kullanım fonksiyonlu gelişmiştir, Yapılaşma karakterliğini 5.6 katlı apart tarzı yapılar oluşturmaktadır. Öğrencilerin yoğunlukta olduğu bölgede yakın çevresinde Kırıkkale Üniversitesi , Kırıkkale Yurtkur Kurumu, Kırıkkale Tıp Fakültesi bulunmaktadır.  Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin yol, su ,elektrik, doğalgaz kanalizasyon alt yapısı tamamlanmıştır. Taşınmaz ilçe merkezinde olup da ulaşım toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır.

Not: 01/02/2016 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın 10.02.2016 tarih 2014/23 sayılı iskan belgesi vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.