COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kırıkkale Merkez Yenimahalle Utku Sitesinde 3+1 105 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 105m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11739
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 105m2
Ada 69
Parsel 18
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 20
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm B2 Blok 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Yeni Mahalle 135 Sok. Utku Sitesi B2 Blok No.4 K:2 D.8 Merkez/Kırıkkale

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: 8 nolu bağımsız bölüm, binanın 2. normal katında yer almakta olup, bina girişine göre sağ tarafta yer alan meskendir. Tasdikli mimari projesine göre 2. normal katta 105 m2 alanlı olan mesken, 3 oda, salon, banyo, lavabo+wc, antre, hol ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Dairenin inceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Yaklaşık 20 yıllık olan ana gayrimenkul köşe parselde yer almakta olup, bina tek cepheli olup, 135. sokağa cephelidir. Betonarme karkas ve ayrık nizam inşa edilmiş olan ana gayrimenkul 3 adet blok şeklinde inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı B2 blok; bodrum + zemin + 4 normal kattan oluşmaktadır. Binada toplam 15 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana gayrimenkulün girişi bodrum kattan, cephe alınan 135. sokaktan (kuzey cepheden) verilmiştir. Apartman dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyalıdır. 
Ulaşım: Gayrimenkule Kırıkkale Kırşehir yolundan ve Millet Bulvarından geçen toplu taşıma araçlarıyla ulaşmak mümkündür. Taşınmaz Hasan Sağlam Öğrenci Yurdunda 60 m mesafede, Mustafa Kemal Ortaokuluna ve Süleyman Demirel Anadolu Lisesine 350 m mesafede, Dumlupınar Camiine 450 m mesafede yer almaktadır. Gayrimenkulün bulunduğu çevrede yapılaşmalar tamamlanmış olup, yakın çevresinde zemin üzeri 3 - 4 katlı konut yapıları bulunmaktadır.