0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kırıkkale Merkez Yaylacık Mahallesi'nde 138 m2 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 138m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17611
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
138m2
Ada:
177
Parsel:
12
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
20
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Ruhsat Tarihi:
05/07/2001
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3
Bağımsız Bölüm:
9

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

YAYLACIK Mah. 18 Sok. SABIR APT No: 14 / 9 MERKEZ / KIRIKKALE

Uzman Görüşü

"Şehir merkezine yakın konumda, toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahat, Brüt 138.00 m2 SON KAT DUBLEKS" daire olması sebebiyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz onaylı mimari projesine göre 3. Normal kat güneybatı cephesinde olan projesindeki bina girişine göre sol yan cepheli konumlu olan mevcut bina girişine göre ise ön tarafta yer alan dairedir. Onaylı projesine göre 3. normal katında 2 oda, salon, antre, lavabo +wc, mutfak, banyo ve 2 balkon olmak üzere brüt yaklaşık 85 m2 alanlı çatı katında 1 oda, antre, banyo, lavabo + wc, 1 adet balkon olmak üzere brüt yaklaşık 40 m2 alanlıdır. Taşınmazda 13 m2 büyüme olduğu tespit edilmiştir. Mevcut kullanım alanı 138 m2 olup, projesine göre kullanım alanı 125 m2'dir. Taşınmazın tapu vasfı dubleks meskendir.

Ana gayrimenkulde konu mülkün bulunduğu bina Tapu Sisteminde ve Kırıkkale Belediyesi Arşivinde incelenen, 09.05.2001 tarihli kat irtifakına esas mimari projesine göre 2 bodrum + zemin + 3 normal kat+ Çatı kattan oluşmaktadır. 2 Bodrum katta kömürlükler, sığınak ve 1 adet mesken, 1. Bodrum Katında 2 adet mesken, zemin katında bina girişi, 1 adet dükkan ve 1 adet mesken, 1. normal katında ve diğer normal katların her birinde 2'şer adet mesken olmak üzere ana gayrimenkulde toplam 11 adet bağımsız bölüm kayıtlıdır. Bina girişi projesinde güney yönünde zemin katta olup, mahallinde batı yönünde ve zemin kattan sağlanmaktadır.

Taşınmazın konumlandığı bölgede cadde üzerindeki binaların zemin katları dükkan ve işyeri, normal katları mesken, ara sokaklarda ise zemin ve normal katları mesken amaçlı kullanılan betonarme binalar bulunmaktadır. Bölgenin her türlü altyapı ihtiyacı karşılanmış olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Ulaşım toplu taşıma araçları ile sağlanabilmektedir.

Not: 05/07/2001 tarihli Yenileme yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Yaylacık 1. Kısım Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.